Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg több nő van M. O. -n,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg több nő van M. O. -n, mint férfi? (lány, fiú) Kb ilyen 15-20 éves korosztályra gondolok.

Figyelt kérdés

Egy válaszban olvastam ezt.

Talán ezért kedenek a nők "elférfiasodni"??Trágár szavak használata, másokat lenézés, ilyen "én vagyok az isten" típusúság...Ami pedig a szüleimnek is feltűnt(ami pedig nagy szóXD..) hogy a csajok többsége már túlszárnyalja a pasikat ezekben a dolgokban...

De amúgy meg tényleg.. Egyáltalán mire verik magukat ennyire?!?!Nem értem.


Ti mit gondoltok erről? Kort/neme is.

17/F


2010. jún. 30. 12:29
 1/9 Apollo93 ***** válasza:
Egyenjogúság van barátom! Hagy köpködjenek az utcákon és legyen a kötőszavuk a b**dmeg így könnyebb kiselejtezni őket melyik a normális és melyik a rongy :)
2010. jún. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Férfiből sokkal több van a 15-20 évesek között

Ha mindenkit beleveszünk sokkal több nő van mert azoknak sokkal magasabb az átlagéletkoruk

2010. jún. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igazából ez nem férfias, ez suttyó. Tudod, ezek a köpködő, káromkodó, öntelt p*csök azok, akik a filmekben legelőször halnak meg... A statiszták, a szürke massza, ami mindent elönt.. Szóval... A LÚZEREK!
2010. jún. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, ez nem férfias:D Én a korombeli lányok szemszögéből néztem... számukra ez a férfias, és az a lúzer aki mindezt nem teszi meg.
2010. jún. 30. 12:53
 5/9 A kérdező kommentje:
Amúgy köszönöm a válaszokat! Jöhetnek még:D
2010. jún. 30. 12:54
 6/9 anonim ***** válasza:
12:34 hülyeséget írt. Mindenhol több fiú születik, mint lány (106:100 arány), de fiúknál sokkal több a csecsemőhalandóság, kisebb ellenállóképesség, betegségek, rendellenességek, stb. Úgyhogy 9 éves kor körül ez az arány megfordul és onnantól tényleg több lány van, mint fiú.
2010. jún. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Ha mindenkit beleveszünk sokkal több nő van mert azoknak sokkal magasabb az átlagéletkoruk"


Hát persze mert a nők elszívják a férfiak életenergiáit :P

2010. jún. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ÉN csak ezt a vagányság dolgot tudok, meg a káromkodás. Na sztem egy lány/nő legyen nőies, ne ilyen bőgatyás izé. (pedig én breakelek, és hiphopos stílusom van, de egy nő akkor is legyen nőies!) Egyszer egy lány MSNen úgy köszönt el h csá v cső v nem tudom de engem az kicsit ütött.
2010. jún. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A Matrix Online szerverei már honapok óta be vannak zárva! :O
2010. jún. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!