Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kevésbé szép lányként ezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevésbé szép lányként ezen mindig keresztül kell mennem?

Figyelt kérdés

Nem tartozom abba a tökéletes 10%-ba, akikre a férfiak 90%-a ácsingózik 16 és 60 év között.

Van párom 6 éve szerencsére, de én is tudom, hogy csak "bejött az élet", és ha ne adj isten, egyszer szakítunk, nem fognak hatan térdelni a küszöböm előtt komoly kapcsolatért esedezve (meg szexért se).

Már gyerekként is tudtam, hogy a külsőmből nem fogok megélni, úgyhogy dolgozom/tanulok, amióta csak tudok.

Többnyire nem zavar, bár vásárolgatni nem szeretek, közösségi oldalaim sincsenek, ezek a dolgok nem nekem valók.

Viszont olyan rosszul esett ma egy férfi barátomtól (vagy legalábbis azt hittem, azok vagyunk), hogy amilyen kedves vagyok vele, megijedt, hogy netán szerelmes vagyok belé, és akkor nem tudná, hogy meneküljön a helyzetből. Amugy ne sértődjek meg, nincs baj velem, de leadhatnék pár kilót.

Mikor visszakérdeztem, mi van, elkezdte kifejteni, hogy hát, ha őt kérdem, akkor túl nagy a mellem, illetve nem elég kislányos az alakom, sajnálja, hogy neki kellett elmondania.

Megmondtam, nem érdekelnek olyan dolgok, amiken nem tudok változtatni, és a világ teli van nagyobb horderejű dolgokkal az én külsőmnél, koncentráljon azokra, még én is azt teszem.

Viszont attól függetlenül nagyon rosszul esett, mivel nem tartom magam elhízottnak (170cm vagyok és 60kg), és nem szeretnék más kedvéért fogyni.

Voltam anno 50kg (és talán még alatta is), de akkor már úgy néztem ki, hogy már csak befeküdni kellett volna a koporsóba.


2019. jan. 28. 17:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
40%
Addig olvastam, hogy van párom szerencsére. Napi rinya jól lakottan az éhségről.
2019. jan. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
38%
én nem értem egyébként, mi itt a baj. van párod 6 éve. az, hogy egy haverod megszólt, és az volt a kifogása, hogy nagy a melled,( és? örülj neki, másnak pont ez jön be, az én exemnek is ilyen kellett volna, én pedig pont, hogy a kis mellűek köréhez tartozom), illetve, hogy fogynod kéne. Hát a magasságodhoz nem hiszem, hogy sok a 60...picit tornázd fel az önbizalmadat, és attól, mert a haverod nem akarna tőled többet , de hát ha jól értem te sem tőle), még nem kell rosszul érezned magad a beszólása miatt.
2019. jan. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
76%

"akkor túl nagy a mellem, illetve nem elég kislányos az alakom, sajnálja, hogy neki kellett elmondania"


Te nem trollkodsz?

Hülye az a barát. Férfiak sokaságának ez pont bejön.

2019. jan. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
73%

Ő egy barátod. Ennek a barátnak épp nem te vagy a zsánere és neki nem is kell, hogy az legyél.

Azért, mert egy embernek nem tetszem, nem vonok le messze menő következtetést.

Ha meg van párod evek óta akkor pláne felesleges hiszti.

2019. jan. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
82%
Ráadásul én éppen kismellű, kislányos testű lány vagyok valakinek épp ez nem tetszik, mert a te teltebb formásabb alakod jobban preferálja
2019. jan. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Csak fájt, hogy nem kértem a véleményét, meg amugy se szeretem magam megvitatni másokkal. De szóltak már be az utcán is, szóval nem ez az első eset.
2019. jan. 28. 17:33
 7/22 anonim ***** válasza:
83%
Nekem egyszer az egyik legjobb barátom megjegyezte,hogy hááát,nem az arcom az erösségem... Én könnyesre röhögtem magam ezen. Ha én lennék a világ legszebb embere,akkor sem élnék a külsömböl,és akkor se akarnám,hogy a küszöbön tobzódjon a sok hülye. Szóval tedd túl magad ezen,másokra meg sz.arjál és kész.
2019. jan. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
ha vilégszerte keresett modell lennél, egy gyönyörű nő, még akkor is lenne olyan, aki azt mondaná, hogy neki nem tetszel.
2019. jan. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Nem azzal van a bajom, hogy valakinek nem tetszem, nekem is van tükröm otthon, én is látok.

Csak azzal, hogy ha nem kértem a véleményét, akkor legyen benne tapintat, és ne bántson meg.

2019. jan. 28. 17:47
 10/22 anonim ***** válasza:
21%
Ha te tudnád, hogy mi, kevésbé jóképű és alacsony férfiak mi mindent kapunk a nőktől! Ráadásul nekünk párunk sincs.
2019. jan. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!