Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőkhöz szól a kérdés! Milyenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőkhöz szól a kérdés! Milyennek képzelitek azt a férfit, aki. ?

Figyelt kérdés

... olyan hatással lenne rátok, hogy semmi nem számítana, csak együtt lehessetek vele, akár csak rövid időre is?


Esetleg van ilyen férfi a való életetekben is?


Kort is írhattok!



2019. jan. 28. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
Kis Sándor séf.
2019. jan. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Nekem van egy ilyen férfi az életemben.

Ha ma megkeresne, hogy próbáljuk meg együtt, mindent feladnék érte.

A biztonságos otthon érzése fog el a közelében. Ő nem úgy van rám hatással, hogy izgat a teste, és csak utána veszem észre a többit, pont fordítva. Előbb lettem bele fülig szerelmes, mint egyáltalán felfogtam volna a külsejét.

2019. jan. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Van ilyen,de nem tudom azt kérni,hogy akár kis időre is,mert azt már tudom,hogy az kevés.Nem tudom megmondani,hogy milyen pontosan,tökéletlen.N36
2019. jan. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%

Volt 1 ilyen férfi az életemben és jelenleg is van 1 másik,sajnos.

Különbözőek

2019. jan. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
22%
Van ilyen férfi... 10 éve a férjem. 😊
2019. jan. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Jó érzés vonzódni valakihez, meg tiszta szívből, őszintén sokra tartani, de az önbecsülésemet, meg amit saját erőből elértem, soha senkiért nem adnám föl (nem is érdemes egyébként).
2019. jan. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
Kinőttem én már abból, hogy csak egy kis vonzódás miatt dobjak mindent. Nekem ehhez több kell.
2019. jan. 29. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Magas
2019. jan. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!