Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajszik! Ti milyennek kepzeli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajszik! Ti milyennek kepzelitek az eskuvotoket? <3

Figyelt kérdés
Nagyon nagyon reszletesen. Privatban is johet. Tehat minden kivel mikor hol helyszin ceremonia gyuruk ruha haj smink frizu kormok ekszerek cipo csokor lagzi helyszin diszites vendegek etel torta zene hangulat eskuvo lefolyasa meg miiiiinden reszlet. Ez a kedvenc temam mar a szalvetagyuruket is elterveztem :)

2012. okt. 15. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmilyennek.Nekem tuti nem lesz.
2012. okt. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem se... főleg avval akivel szeretném :|
2012. okt. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

haha, pont tegnap beszelgettunk errol baratommal:D

egyikonk sem tul visszafogott szemelyiseg.. a hely kb teljesen mindegy, nem vagyok semmi kastelyra vagy ilyen helyre.. azt meg nem dontottem el hogy templomi eskuvot szeretnek e:) gyurukrol se volt szo, eljegyzesi gyurukbol szinten teljesne midnegy valami hozzam illo:D, haj az hosszu,etcsoki barna hajam van kesobbiekben is szerintem ilyen lesz ( majdnem derekig ero) igy ezzel varialnek valamit de nem kontyoltatnam fel:). ruha nah abbol ketmillio kozul se tudnek valasztani, de vagy elolrovidebb, hatul hosszabb ruhat szeretnek, vagy valami csillogo,koves,habosbabos(abroncs nelkuli) pantnelkuli ruhat szeretnek, fatyol es kesztyu nelkul. smink szinten nagyon egyzseru lenne. ( fekete v barna -ezust) csak nyaklancot vennek fel, amin egy medal van a lanc olyan vekonyh oyg szinte nem is latszik:) meg ezust, "bogyos" csillogos fulbevalok. cipo feher(nyilvan:D) vmi kerekorru., csokor feher es rozsaszin tulipanokbol szeretnem. diszites, nagyon minimalis, nem akarok nagy felhajtast csalad plusz par barat es ennyi. etelrol otletem sincs, valami hagyomanyos.. zene errol szinten otletem sincs mivel nem szeretjuk a mulatosat:D a torta egy 3 emeletes tortat szeretnek, vmi egyedit( vagy oylan szepet mint amit a eskuvoi tortacsodakban keszitenek). :D koszi hogy leirhattam jot mosolyogtam :D

2013. febr. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!