Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális részemről vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális részemről vagy túlbonyolítom?

Figyelt kérdés

Az normális ha én nem szívesen szexeltem volna a párommal úgy, például egy este, hogy másnap délelőtt mennek hozzá a szülei?

Persze nem aznap akkor délelőtt akartam volna lefeküdni vele, hanem előző este, csak én másnapra is valami jó programot szeretnék, hogy ne csak az legyen. Bár attól még lehet programunk, mert meg tudja oldani, de mégis nyugodtabban lennénk, ha nem megy oda senki.

Nem reggel 8 órára megy, nem arról van szó, inkább 10 vagy 11 óra.


Mostanában volt 1-2 ilyen alkalom, hogy olyan napokon akartam a párommal találkozni, amikor az apukája is ment/megy hozzá másnap. Az apja nem tud máskor menni, viszont muszáj menjen, hogy miért, az most mindegy. Nekem meg ami nap jó lett volna, az a páromnak rossz a munkahelye miatt, munka után fáradtan inkább hagynám pihenni. A többi nap meg elvileg szabad, de az a nap lett volna legideálisabb, mikor másnap az apjával találkozik.


Én arra gondoltam, hogy én szeretnék vele másnap reggel kicsit összebújva lenni, ráérősen felkelni, ilyesmi. Lehet belefér az apjától függetlenül, de engem idegesít ez a dolog.


2019. jan. 28. 21:11
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Neki mondtam, de egyrészt, nem állandó eset, az utóbbi 2 hétben van/volt ez így, hogy pont olyan napokon akarnék/akartunk találkozni, mikor másnap ez a családi dolog volt. De részben meg nem rajta múlik a dolog. Sok minden nem rajta múlik, de ezt nem akarom részletezni.

Meg nekem is közbe szólnak külső események, hogy mikor mennyire érek rá.

A lényeg: normális, hogy engem egy zavar vagy titeket nem zavarna ha másnap reggel a párotok szülei mennének?

2019. jan. 28. 21:13
 2/14 A kérdező kommentje:
Arról nem nyitok vitát, hogy miért aznap tudunk találkozni, meg hogy az apja miért aznap megy, csak az érdekel, hogy titeket ez zavarna-e a helyemben és szerintetek normális, hogy zavar, vagy én túlzok.
2019. jan. 28. 21:14
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Valami horribilis mértékben túlbonyolítod.
2019. jan. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
normális, hogy engem egy zavar vagy titeket nem zavarna ha másnap reggel a párotok szülei mennének? - itt inkább úgy kellett volna írnom, hogy másnap délelőtt.... azért reggel 8kor szerintem tényleg katasztrófa lenne, nem erről van szó.
2019. jan. 28. 21:18
 5/14 A kérdező kommentje:

Persze azt nem írtam le, de nekem meg ez lenne az első alkalom, szóval még mással se feküdtem le meg vele se. Ezért szeretném a lehető legnyugodtabban, tökéletesebben.


Vagy túlbonyolítom?

2019. jan. 28. 21:19
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Túlzol 😅. Kit érdekel ki megy másnap... az a lenyeg, hogy nem rátoknyit. Nem kiestek az ágyból... ez is változik majd. Lesz olyan is, hogy rá 1 órára ott lexnek vagy 20 percre. Ne törődj vele. 😉
2019. jan. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan áruld már el miért zavar a MÁSNAP, még csak ott sincsenek. És ha szüleinél lakna? Akkor is ott lennének másnap...

Nem igen tudom hova tenni a problémát. Engem nem zavarna az biztos.

2019. jan. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Na ezt nm olvastam. De attól függetlenül a másnap reggel akk sem gáz.
2019. jan. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem, amikor tiltottak a barátomtol, az az egy ket ora is megváltás volt, amit ellógva/szökve vele tölthettem.

Ehhez képest, hogy neked csak akkor az igazi minden, ha másnap is nyugi van reggel legalabb, nem is tudom erre mit lehet mondani :)

2019. jan. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ha nem ez lenne nekem az első alkalom, akkor szerintem nem idegesítene. Inkább emiatt idegesít.
2019. jan. 28. 21:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!