Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha egy nő nem érzi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha egy nő nem érzi magát jól kihívó külsővel?

Figyelt kérdés

Àllítólag a nők nagy része jobban/szebbnek érzi magát tűsarkúban, feszülősebb ruhákban, vagy olyan valamiben, ami sokat sejtet. Ugyanígy a tökéletes, nagy gonddal elkészített frizura, erős smink...

Nyilván velem van a baj, de én ezekben csak hülyén érzem magam. Ha nagyon rövid a szoknyám vagy kicsit több látszik ki a ruhából, mint szeretném, inkább vagyok frusztrált attól, ahogy néznek, mint vonzónak érezzem magam.

Volt, hogy valamiben otthon még jól éreztem magam, aztán amikor kimentem az utcára, legszívesebben vissza is fordultam volna, mert pl feszélyezett, ahogy néznek, vagy járás közben már túl rövidnek éreztem a szoknyám.

Ugyanígy ha valami alkalomra különleges sminket vagy frizurát kellett csinálni, legszívesebben az első adandó alkalommal szétbontottam/lemostam volna, mert egyáltalán nem érzem jól magam loknis göndör hajjal, csak egyenessel.

Már sokszor próbáltak rávenni (ex, barátnők, egyéb jóakarók), hogy öltözzek kihívóbban, ha nőnek akarok kinézni végre, és nem kamaszlánynak.


Férfiak!

Tényleg akkora probléma, ha valaki nem érzi magáénak ezt a stílust:

[link]

[link]

[link]


és szívesebben mutatkozik így a mindennapokban:

[link]

[link]


(szóval, semmi cici/has/popsi mutogatás vagy feszülős ruha)


25 felett


2019. jan. 26. 10:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Öltözz úgy ahogy neked jól esik! Senkihez sem kell alkalmazkodni...
2019. jan. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Pablo Escobar87 válasza:
73%
Szerintem teljesen normális :)
2019. jan. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem látok sok különbséget például a második kategória utolsó képe és az első kategória között.
2019. jan. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok sem prostitualt, sem egyeb fajta örölmany, hogy idegen ferfiakra akarjak szexualis benyomasokat kelteni vagy hogy minden szembejovo senkinek mutogassam magamat. Szerencsere ennel joval ertekesebbnek tartom magamat. Soha nem oltoznek ugy, amirol beszelsz, megis tudom magamrol hogy jo no vagyok. Nem kell ehhez kihivonak lenni. Megvan minden oltozetnek a helye es a megfelelo "kozonsege" akinek prezentalni kell.
2019. jan. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
A második kategória utolsó képén a szoknya nem annyira rövid, a felső nem kivágott, és csak a felső passzos, a szoknya derék alatt laza. Még a fenti kategóriában minden passzos, és magassarkú alap. Erre gondoltam.
2019. jan. 26. 10:33
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok , nem sminkelek mert soha nem erdeklet és nem is tudok plusz nincs kedvem minden nap ezzel szenvedni helyette inkább alszom tovább 😀😀

Magassarkú összesen 3x volt rajtam meg szoknya is a ballagásomon

Szoknyát ki nem allhatom nem érzem magam jól benne úgy érzem magam benne mint egy transzi. Magassarkut is utalom nem tudok benne menni kényelmetlen , tönkre teszi a lábat

Egyszerű öltözet híve vagyok , farmer , polo , sima fekete csizma , borkabat , tornacipő , sportcipi , pulóver stb

Nem szerettem soha az ilyen tipikus giccses nőies egybe ruhákat , csipke , virág mintás ruhák stb

Nem érzem úgy hogy ettől kevesebb lennék mint azok a nők aki pedig szeretik ezeket a dolgokat amiket én utalok

Nagyon színes ruhákat sem szeretem.

Szerintem nincs olyan hogy mi a norlamis . Mindekinek más teszik

Van olyan férfi /no aki azt mondaná ram hogy semmilyen vagyok valakinek meg pont ez tetszik . Lényeg hogy érzed magad jól benne mert az látszik a kisugarzasodon és az tetszik a férfiaknak . Nem a ruha a lenyeg hanem az hogyan érzed magad benne

N24

2019. jan. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
79%

LOL :D


Sosem szerettem az olyan csajokat, akik az utcára is úgy öltöznek fel, mintha valami esti partira mennének.

2019. jan. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
70%
Aki értelmes, az kevésbé szorul rá, hogy úgy öltözzön, mint a felső példában említett lányok. Nekik nincs más, amit használhatnak, csak a vékony, nőies test, és szexre való hajlandóság kihangsúlyozása. Gondolom te értelmesebb vagy náluk, ezért nem akarsz szexuális eszközzé lealacsonyodni. Az alsó példában mutatott lányok is szép nőiesek, szexik, de nem közönségesek. Szóval maradj nyugodtan olyan ruhákban, amiben jól érzed magad, sokkal vonzóbb leszel úgy.
2019. jan. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
87%
Az ölözéked mutatja a célod is, hogy kiket akarsz bevonzani. Aki feszesen tapadó minikben, tűsarkúban jár, az ne csodálkozzon, ha főleg szexen alapuló, egyéjszakás kapcsolatai lesznek. Aki meg intelligens, vonzó nőnek öltözik, az kevesebb suttyó bepróbálkozást kap, mivel más kategória. Te döntöd el, milyen kategóriába akarsz tartozni, hol érzed jól magad.
2019. jan. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem régen rossz, ha valaki a magassarkútól és a kivágott felsőtől érzi magát nőiesnek.. (Nő vagyok)

Sokkal jobb, ha olyan ruhákat hordasz, amiben jól érzed magad a bőrödben. Tapasztalatból mondom, engem pl sokszor észrevettek sima trikó-farmer-tornacipőben is.


Én szeretem a nőies stílust, de ritkán veszek fel magassarkút, bár azt is szeretem, de hétköznapokra sokszor tornacipőt húzok.


Egyébként:

-az 1. kategória 3. képéhez hasonlóan öltöztem fel egyszer, lapossarkú hosszú csizmával. Itt már én is megbántam, hogy így mentem ki, mert engem is zavart, hogy folyton megbámulnak meg forgolódnak.

A kivágott felső is zavar.


- A 2. kategória utolsó képéhez hasonlóan szoktam sokszor öltözködni nyáron. Ott is sokan észrevesznek és megnéznek, de ez az a stílus, ami passzol is hozzám, és jól érzem magam.

2019. jan. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!