Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a "nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a "nekem (ez és ez) jár" szemléletről?

Figyelt kérdés

Szerintem felnőtt az a generáció, akiknek már minden a s3gge alá volt tolva kiskora óta, és mindent megkaptak anélkül, hogy küzdeniük vagy egyáltalán bármit tenniük kellett volna érte. Most pedig ők azok, akik fel vannak háborodva, hogy a "gonosz világ" nem így működik, és nem kapnak alanyi jogon pénzt, nőt/férfit, barátokat, sikert stb.

Szerintem ez a szemlélet az, ami megmérgezi a mai fiatal felnőtt generációt, tisztelet a kivételnek.

Ti hogy látjátok ezt?



2019. jan. 30. 15:15
 1/9 anonim ***** válasza:
42%
Hasonlóan látom. De ők nem, ezért frusztráltak.
2019. jan. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Úgy, hogy ez baromság. A mostani generációt nem mérgezi semmi ami régen nem mérgezte volna. Az ilyen dolgok teljesen személyfüggők, ha hiszed ha nem, attól hogy valaki 2000 után született nincs minden a s*gge alá tolva, vannak gazdagok szegények, lusták, szorgalmasak, kedvesek, gonoszak. Egyszóval a kérdésed értelmetlen, mivel valótlan információt veszel alapul. Ha őszinte véleményt szeretnél akkor az az hogy tölthetnéd hasznosabban az idődet mint hogy ilyeneken gondolkodsz...
2019. jan. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27%
Azt hogy jól látod. De ez csak fokozódni fog. Azok a fiatalok akik ma ipaden nőnek fel és annyi játékot megkapnak mint még én se, pedig nekem is állandóan azt mondták el vagyok kényeztetve gyerekként... hát ha én elvoltam, akkor ők nem tudom mik lesznek. Még durvább lesz a csalódás mikor felnőnek, és még durvábban lesznek depressziósak. A mai tinik és 20-on évesek itteni kirohanásai csak fokozódni fog. Én 30 elmúltam de már érzem mit vesztettem azáltal hogy 13 éves korom után már elérhető volt itthon is az internet, számítógép... kommunikációs képességeim baromira visszamaradtak a egy 10-essel felettem járó generációhoz képest, és szorongóbb alkat vagyok idegenek között... holott ez nem volt mindig így. Ergó, nem tudom hova fejlődik a világ, de jobb így ebben az ütemben nem lesz. Szerencsére én megugrottam azt a mélyvizet amivel ezeket a lemaradésaimat behozhattam, de a mai fiatalok? Akik ténylegesen állandóan gép előtt ülnek és nem csak 13 éves koruktól, iszonyat lemaradásaik vannak. Itt lehet látni gyönyörűen a példákat: nem tudnak ismerkedni, nem tudnak kommunikálni egymással, nem értik egymást és nem is akarják... ez mi? Érted...
2019. jan. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
26%

Teljesen jól látod.

Ez a sok rinyáló brühühühü balázska élőpélda erre.

Kell a szexi,fitnesz cica,de neki se egzisztenciája se végzettsége,se kigyúrt teste semmilye nincsen a göthösséghez persze elvárnak,ugyanez pepitában munka terén.

Miért keres a fejlesztő milliókat a melós miért kap csak 200k-t,és nem bírja egyik sem felfogni PIACGAZDASÁg amennyit érsz annyit kapsz kész.

Ezek mennek tüntetgetni,felelősséget nem vállal egyik sem,mindig oldja meg más a kormány csak ő maga nem,na ez a mai fiatalság meg mai emberek.

Ismét tisztelet a kivételnek.

2019. jan. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ráadásul szavazhatnak is...
2019. jan. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mer a régi szépidőkbe mikor a komenizmusba mindenkinek a s...ggge alá tolták a munkát bezzeg micsoda f...sza gyerekek voltak... Apuci ivott és verte anyucit anyuci félreqrt a szomszéddal.
2019. jan. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Utálom a bezzegrégenezést, de ez létező jelenség.

Unokatesóm, testvérem (és a haverjai) 25-30-as korosztály és eléggé jellemző rájuk.

A másik korosztályra meg az amit a 31%-os írt.

2019. jan. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem a szemlélet az, ami megmérgezte őket. Az előző generáció mérgezte meg őket, azért alakult ki ez a szemlélet. Az előző generáció verte beléjük, hogy ők különlegesek, sokra hivatottak, és minden jár nekik.


De persze ez sem ilyen egyszerű.

2019. jan. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Osztom a véleményedet.
2019. jan. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!