Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Oktató-hallgató kapcsolat!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Oktató-hallgató kapcsolat! Nagyon tetszik egy tanárom, sajnos már nem lesz több tárgy amit nekem tartana. Hogy közeledhetnék felé?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam megkeresem ebben a félévben, hogy tartson egy kisebb csoportnak egy külön kurzust (erre van lehetőségünk plusz tartana olyan témában, ami érdekelne is, kellemes a hasznossal)

Akkor tudnék vele beszélgetni. Vagy mit kellene tennem, hogy magamra vonjam a figyelmet?

Ő 37/F en 20/L


2019. jan. 31. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyvonalúan tekintsünk el attól, hogy szerintem ekkora korkülönbség már túl sok, és eleve nem is érdemes belevágni.


Szóval ha tényleg akarsz tőle valamit, akkor azt nagyon gyorsan felejtsd el, hogy egy kurzus kapcsán szeretnél hozzá közelebb kerülni. Az oktató-hallgató viszony nem etikus és nem is törvényes, mindketten megüthetitek a bokátokat.

2019. jan. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"tartson egy kisebb csoportnak egy külön kurzust "

Gruppenszexet akarsz? :D

Ha kikerülsz az egyetemről már nem lesz felljebbvalód a tanár és szépen rájössz hogy nem olyan alfahím mint gondolod. Akkor majd a munkahelyi főnököd fog egyszeribe tetszeni...

2019. jan. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 piroska és a farkas ***** válasza:
65%
Én gimisként szerettem bele az egyik tanàromba, közel 18 évesen. 14 év korkülönbség volt köztünk. Amintvki mertük mondani, hogy mi a helyzet, elment màsik iskolàba, hogy ne legyen a tanàrom. A Ti esetetekben szerintem ponthogy szerencsés, hogy màr nem fog Téged oktatni. Szerintem bàtran szólítsd meg, hogy egyàltalàn az kiderüljön, hogy benne is van- e feléd bàrmi több annàl, mint ami a többi hallgatója felé.
2019. jan. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy bármit is akar tőled.
2019. jan. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Aki az önbizalmát elvesztette, az a kérdezőnél jelentkezhet érte.Az nem is számít,hogy a tanár akarná-e?Kell,és megszerzed vagy mik a tervek?Mondjuk egyedülálló,házas,barátnő?Érdekelnek ezek?
2019. jan. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne csinálj ilyet. Ha őt is érdekled, akkor azt már észre vehetted eddig is, ez esetben előnyös, ha nem oktat, meg nem érdekled, akkor csak magadat égeted be.
2019. jan. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!