Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet valamit tenni tanár-hall...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valamit tenni tanár-hallgató viszony ellen?

Figyelt kérdés
Az egyetemen nemrég derült fény arra, hogy az egyik első éves hallgató lány még az egyetemen előtt együtt volt az egyik tanárral. Állítólag csak egyéjszakás kaland volt, és ott nem közölték egymással hogy mi a foglalkozásuk.. Most az van, hogy kavarnak, így nyílván a lány előnyt élvez a tantárgy sikeres elvégzésében. Tény, hogy manapság van ilyen, jobb jegyért szex... De sokunkat baromira zavar, szeretnénk tenni ellene, mmint az ellen hogy ennek az legyen következménye.. finoman szólva Igazságtalan. Van törvény rá vagy csak etikai kódex amire csak legyintenek kb.?! Mit lehetne tenni?

2016. dec. 19. 20:57
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Dékánnak lehet szólni, hogy vajon etikus-e egy ilyen kapcsolat...
2016. dec. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Most ez komoly? Nektek igy is,ugy is kell tanulnotok a vizsgara.
2016. dec. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt ti biztos forrásból tudjátok, van bizonyíték? Ez elég komoly vád...
2016. dec. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

BIZTOS, hogy ez történt, vagy a csaj szimplán jó a tárgyból, és valaki rosszindulatú pletykát indított ellene?

Amúgy nektek miért lesz jobb, ha őket jól megszivatjátok? :D Könnyebb lesz a vizsga, vagy mi? :D

2016. dec. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Most attól, hogy a lányt és a tanárt teljesen lejáratjátok az egész egyetemen, és valószínűleg a tanár el is veszíti a munkáját, ha van erre bizonyíték, nektek semmivel sem lesz jobb. Azt meg nem tudhatjátok, hogy ez alapján "értékeli-e a lányt". Üljetek le és kezdjetek inkább tanulni.
2016. dec. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
Attol neked meg ugyanugy tanulnod kell, nem? De. Pont ugyanazt az anyagot, ugyanarra a vizsgara. Az nem idegesit amikor valaki szimplan kipuskazza a telefonjabol? Arra is mesz arulkodni?
2016. dec. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Most te rosszabb jegyet kaptál, mint amit a vizsgád indokolt volna?


"így nyílván a lány előnyt élvez a tantárgy sikeres elvégzésében"

Ezt meg honnan szeded? Ja, nyilván! Ha te mondod.


Az viszont jobban érdekelne, hogy ilyen fogalmazási készséggel hogyan sikerült egyáltalán bekerülnöd.

2016. dec. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 RoseTyler ***** válasza:
100%
Hagyjátok őket békén. Azért jártok oda, hogy tanuljatok. Ha az a csaj tanulás nélkül jut előrébb, abból később neki származik hátránya, nem nektek. És ahhoz, hogy valakivel kivételezzen egy tanár, elég egy egyszerű szexmentes szimpátia is... Ez van, a tanárok is csak emberek. Az élet meg általában nem igazságos.
2016. dec. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk is volt ilyen az egyetemen. A tanar ebbol nem csinalt semmit, ugyanugy bant a diakjaival, nem volt igazsagosabb vagy igazsagtalanabb velunk. Tanulni kellett nala. Mindekozben o volt az egyik legjobb tanarom az egyetemen.

Egyetemen kevesbe szigoruan veszik ezt, talan azert is, mert csak 1-1 kurzuson oktatoja a hallgatonak.

Nem itelkeznek miatta. Termeszetesen akkor mas a helyzet, ha veletek igazsagtalan, es ez egyertelmuen kimutathato.

2016. dec. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

"És ahhoz, hogy valakivel kivételezzen egy tanár, elég egy egyszerű szexmentes szimpátia is..."


Velem valamiért sokszor kivételeztek az oktatóim, amit én nem kértem, nem tettem érte semmit. Még az egyetem elvégzése után is egyengették a pályámat. (Nő vagyok és többségében női oktatóim voltak.) Aztán később, amikor én magam is tanítani kezdtem, nekem is voltak olyan diákjaim, akik az eszük és hozzáállásuk miatt kedvesebbek voltak számomra, mint mások. Szexmentesen. A tanár is ember, ezzel nem lehet mit kezdeni.

2016. dec. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!