Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Letezhet, hogy ha valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letezhet, hogy ha valakivel nem talalkozok tobb ideig, felerosodnek az erzeseim vele kapcsolatban (amelyek mindig is voltak, persze)?

Figyelt kérdés
2019. febr. 1. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Minden előfordulhat,

De az is lehet, hogy csak rajongás, csak felbuzdulás.


Van amikor az ember annyira nagyon akar valamit aztán mikor megkapja...."b**asszki ennyi?? ez?? ezért vártam?? ezért izgultam?? basszuss a facc kivan.."

2019. febr. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Persze hogy létezik. A másik hiánya felerősìti az érzéseidet ha igaziak


"A távollét olyan a szerelemnek, mint a szél a tűznek: a kicsit eloltja, a nagyot még nagyobbra lobbantja."


Umberto Eco

2019. febr. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1 honapot voltunk egy kozossegben,es nagyon bejottunk egymasnak :D valamilyen szinten meg is "kaptam mar",de ugy voltam vele hogy biztos csak valami fellangolas.Miutan eljottem onnan,azt gondoltam hogy ooo,ugy is elmulik.hat rohadtul nem mult el :D..
2019. febr. 1. 22:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Van ilyen bicikli...
2019. febr. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ha ez alatt az idő alatt megfogalmazódott benned mire is van szükséged, mit hiányolsz és biztosan tudod, hogy az benne megvolt, ott volt, akkor lehetséges. ha tényleg így van.

DE VAN OKA, HOGY NEM találkoztatok sokáig és ahogy kiveszem most se....most is csak találgatsz.lehet az okokban is keresni. és talán másik lányban is megvolt, csak nem figyeltél oda!

most csak az ujjat, valami izgalmat keresel, mert meguntad a régit.jó lenne még egyszer szerelmesnek lenni. mindenki erre vágyik....legbelül...önvizsgálat!

2019. febr. 2. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez főleg azért van, mert nem kaptad meg teljesen. Ha ott lenne, valószínű, hogy nem lenne ennyire intenzív a dolog.
2019. febr. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!