Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Számotokra (a felsoroltak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számotokra (a felsoroltak közül) mely személyiségjegyek a legtaszítóbbak és a legkevésbé taszítóak (egy kapcsolatban pl. )?

Figyelt kérdés

Csak érdekességképpen kérdezem, mert ugye szinte mindegyik rossz lesz, de melyek azok amik számodra a leginkább szörnyűek és a legkevésbé problémásak?


Arrogancia, tutyimutyiság, primitívség (itt most leginkább az egyszerűségre értve, szóval olyan aki olyan egyszerűen ostobácska, de nem rosszindulatú vagy tahó), tudálékosság, trehányság, súlyos szenvedélybetegség(ek), ápolatlanság, tahóság, anyuci/apuci kisfia/kislánya módon élés, ügyetlenség-kétbalkezesség, unalmasság, aszociálisság, erőltetetten vidámkodás, leereszkedő jellem, gőgösség, fukarság, agresszió, sértődékenység, féltékenység, lustaság ("jó a segíj, minek dolgozzak"), felelőtlenség, udvariatlanság


Korod és a nemed is leírhatod, ha gondolod, érdekes lenne megnézni melyik korcsoportnak mi a "kedvence" ezek közül.


2019. jan. 31. 17:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

1-kizaro ok

2-ha nagy a szerelem elviselem, de orok harcot eredmenyez

3-rossz tulajdonsag, de megoldhato



Arrogancia-2(mivel sajnos en is hajlamos vagyok ra)


tutyimutyiság-1-2 (ameddig nem eletkeptelen es nem tolem varja mindenre a megoldast, addig nem kizaro ok. Szoval, attol fugg, mennyire hangsulyos)


primitívség (itt most leginkább az egyszerűségre értve, szóval olyan aki olyan egyszerűen ostobácska, de nem rosszindulatú vagy tahó)-2-3. Arrogans es tudalekos vagyok, sajnos rovid idon belul kicsinalnam


tudálékosság-3. En is az vagyok, max veszekednenk, ki tudja jobban.


trehányság-3, nem zavar, en pakolos vagyok. Nyilvan szivnam a veret miatta


súlyos szenvedélybetegség(ek)-1. teljes mertekben kizaro ok


ápolatlanság-1


tahóság-1


anyuci/apuci kisfia/kislánya módon élés-2 ha apucinak, anyucinak igy rendben, hajra. De amint en vennem at anyuci szerepet, kizaro okka fejlodik.


ügyetlenség-kétbalkezesség-2-3


unalmasság-1


aszociálisság-2-3


erőltetetten vidámkodás-2


leereszkedő jellem-1


gőgösség-2,sajnos ez is jellemzo ram. Vagy egyutt valtoznank, vagy rovid uton megtudna, hol lakik az uristen (igen, sarkany vagyok:D)


fukarság-1. Ez azert kizaro ok, mert en sajnos/nem sajnos eleg nagyvonalu vagyok, total ellentetes hozzaallas miatt nem mukodne.


agresszió-1,


sértődékenység-1-2


féltékenység-3. Nyilvan nem a pszichologus szukseges, beteges szinten.


lustaság ("jó a segíj, minek dolgozzak")-1. Segijbol nem lehet elni


felelőtlenség-1. Nagyon nagy NEM. Felnott ember felelos a tetteiert. Felelotlen emberrel nincs jovonk.


udvariatlanság-1-2. Nem mindegy, hogy figyelmetlen taho vagy csak nincs tisztaban a tarsadalmi udvariassagi normakkal.


29.5n

2019. jan. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Arrogancia,butaság,HAZUGSÁG!.


N/44

2019. jan. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Mind szörnyű. :)

Tolerálhatatlan számomra, ha csak egy is megvan az illetőben.

2019. jan. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

#3


Ha férfi lennél növeszthetnél Hitler-bajuszt.


#1


Szép elemzés, gratulállok.


#2


Azt hiszem ezt megértem.

2019. jan. 31. 18:12
 5/15 anonim ***** válasza:

Nem kell ahhoz férfinek lennem. :D


Nekem ez a preferenciám, nem tudom miért kell ezért személyeskedned...bár, tudom miért tetted. Nos, kiestél: megvan benned a tahóság, sértődékenység, agresszió, udvariatlanság. Nem sorolnám, de ez szerencsére csak a te bajod. :)

2019. jan. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

#5


Benned pedig a felsőbbrendűség-tudat és az arrogancia.

2019. jan. 31. 19:18
 7/15 anonim ***** válasza:

A felsőbbrendűség tudat semmi más, csak egészséges önbizalom; az arrogancia meg megint nem talált: akkor lennék az, ha megsértődtem volna, és hasonló arrogáns/sértő stílusban visszavágok. Nem ez történt. Hanem némi önirónia és puszta tények közlése.


Ha én olyan lennék, mint amit írtál, azt nem tennéd zsebre. :)

2019. jan. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

#7


"Egészséges önbizalom" :D Mint a politikában a "demokratizálás" :D

2019. jan. 31. 19:41
 9/15 anonim ***** válasza:
Bárcsak olyan lennék, mint a demokratizáló politikusok... :) De látod, igyekszem. :D
2019. jan. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Sértődékenység, és átlagon felüli agresszivitás. Nőknél ez különösen jellemző, hajlamosak hatványozottan megtorolni bármit, még ha csak rosszul néztek rájuk, azt is...

Bár ez leginkább a bszatlansági mutató erős kilengése némelynél.

2019. jan. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!