Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy segítsek a barátnömnek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy segítsek a barátnömnek? Mit csináljak hogy ne sírjon egésznap? Nem tudom elterelni ehogy sem a figyelmét.

Figyelt kérdés

Meghalt az anyukája balesetben.

És már félek hogy valami baja lesz mert enni sem akar csak sír. Velem is elöször csak ordított hogy hagyjam de most már idebújik magától.


2019. febr. 2. 22:03
 1/9 anonim ***** válasza:
10%

Mondd el neki, hogy csak a test távozik. Vilagositsd fel, hogy nem sírni kell, hanem elfogadni és megtisztelni a halottat azzal, hogy ezen fizikai testét el akarta hagyni. Nem halt meg, csak levette a kabátot. A test a lélek kabátja. Valahol táncot járnak a halott körül, ez csak európai szokás, hogy sírunk-rívunk. A halottat nem gyászolni kell, hanem méltatni.


Részvétem.

2019. febr. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Normalis a viselkedése, hagyd, hogy kisírja magat. Figyelj ra, hogy azert minimálisan egyen valamit de ne traktáld. Adj neki időt es ne tereld a figyelmet el, csak legyél vele. Kemény idoszak var rátok, ez évekig is eltarthat, a lenyeg, hogy ne sürgesd. Csak adj neki biztonságot.
2019. febr. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De nincs jobban. Ide bújik hozzám de ugyanúgy sír és rosszul van. Meg éjszaka is arra ébredtem hogy nagyon sírt.
2019. febr. 2. 22:29
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mikor hunyt el?
2019. febr. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
3hete..
2019. febr. 2. 23:13
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az nem baj, hogy sír, kisírja a fájdalmát. Vigasztald, legyél vele sokat, meg fog nyugodni.
2019. febr. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A teljes gyászmunka általában 1 év. Szóval ezzel a 3 héttel még nagyon az elején van. Hónapok múlva lesz jobban a barátnőd. Te semmit, de tényleg a világon semmit nem tehetsz, hogy felgyorsítsd vagy megkönnyítsd neki a folyamatot.
2019. febr. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

3 héttel még nagyon az elején van, légy vele türelmes.

Édesapám nyáron hunyt el, a gyerekem miatt jobban próbáltam tartani magam, de pl. Karácsony előtt szinte minden este sírtam.

2019. febr. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd sírni, és valamit etess vele néha. Levesek ilyenkor könnyebben lecsúsznak, melengetnek is kicsit. Tragédia történt, nem hosszú betegség után halt meg, így felkészületlenül, sokként érte a dolog, így ez a mélypont tovább is eltarthat, mint egyébként. Addig vigyázz rá, figyelmeztesd, hogy néha egyén-igyon azért.

32/f

2019. febr. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!