Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány nem biszexuális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány nem biszexuális, csak Egyetlen nő tetszett/ik meg neki, az akkor mit jelent?

Figyelt kérdés
Sziaztok ! Olyan előfordulhat,hogy egy csaj pl, egész eddigi életében hetero,vannak pasijai,de megismer egy nőt,és nm azt mondom,h rögtön szerelmet érez,de mondjuk egre jobban azt veszi észre,hogy imádja,és már több mint barát vagy ilyesmi.De nem is úgy érez iránta mint mikor egy fiúba szerelmes,de nem is úgy mint egy sima lány barátba..Érzett már ilyet valaki ? Létezik ilyen ? ez biszexualitásra utal,vagy mire ?
2010. jún. 30. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:

nekem is ilyesmi volt.neten megismertem egy csajszit,tökre hasonlitottunk,nem is hitten hogy van ilyen.aztán rájöttem,hogy lehet bi vagyok.de egyszer smároltam csajjal.szerintem nem nagy dolog.

14/L

2010. jún. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, ez biszexualitásra utal. De ez csak az én véleményem. :)
2010. jún. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
a baratnom is epp ezzel a gondal szenved...szertintem amit most erzel annak megfeleloen cselekedj ha szereted akk mondd meg neki es elvezd aztan majd kesobb ez eldol.. hajra
2010. jún. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
velem nincs ilyen :D csak kiváncsi voltam h létezik e ilyen..jó nekem is volt már olyan h iszonyatosan megszerettem egy nőt..de ő az anyám is lehetne annyival idősebb,és nm szerelemből..csak borzalmasan kötődöm hozzá..nm hiszem h ez még biszexualitásra utal..csak más mint a töbii érzés..
2010. jún. 30. 19:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Pár év múlva rájössz, hogy NEM:)
2010. jún. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Szexuális helyzetben elképzelted már?
2010. jún. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem.. de ugy h vele aludnék,meg szájon puszilnám azt már igen..de nem szerelemből.
2010. jún. 30. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!