Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszon éves srácok! Egy elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszon éves srácok! Egy elég duci lánynak van esélye nálatok?

Figyelt kérdés
2019. febr. 3. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
Gondolom a szintedhez es ertekedhez illo hapsi neked nem jon be, neked a Bred Pitty kell.
2019. febr. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Mutasd, hogy mire gondolsz 'elég duci' alatt, mert ez 'elég' tág fogalom. Nem feltétlen rólad akarok képet kicsikarni, hanem keress hasonló nőt.
2019. febr. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
17%
Szoktam látni dagadt nőket párral. Általában szintén dagadt pasival, de néha kimondottan jó csávókkal is.
2019. febr. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Clay Morrow ***** válasza:
Attól függ mennyire duci. Uccsó barátnőm ducika volt.
2019. febr. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Teljesen őszinte leszek hogy mit gondolok erről! Manapság már nem az a kérdés, hogy ki milyen duci meg ilyen olyan szépséghibás. Leginkább az hogy ki milyen beteg, és itt nem olyan betegségre utalok, ami valami krónikus, gyógyíthatatlan betegség, hanem a mentálisra.

Az utcán olyan férfiak, nők járkálnak akiknek a szemükbe belenézek és látom a zavart, és azt hogyha eldurran az agyuk akkor bármire képesek. Ezzel azt akarom kifejezni, hogy elértünk egy olyan szintre ahol már nem a külsőségeket kellene nézni, hanem azt hogy ki milyen hajlamú és mennyire lehet ártalmas a másikra. Nem hiába mondják hogy a szem a lélek tükre.

Ma láttam itt egy olyan kérdést, hogy valaki pszichopatával kapcsolatban élt és nem olvastam el, de ugyanerről írok, hogy nem számít a súly és egyéb külső jegy, csak az hogy rendben legyen az illető mentálisan és ne emeljen kezet a párjára. A többi már csak plusz jó, de nem minden a szépség.


Nagyon sokan vannak akik belemennek olyan kapcsolatba, ahol a férfi nagyon jól néz ki, de pszichopata és mégis ő kell, mert annyira helyes....

2019. febr. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#6 Nagyon sokan vannak akik belemennek olyan kapcsolatba, ahol a férfi nagyon jól néz ki, de pszichopata és mégis ő kell, mert annyira helyes....


Még szerencse, hogy a pszichopata szép nőkért nincs sorbanállás..ja, de.

Amúgy a külső is számít ÉS a belső is. Hülyeség azt mondani, hogy vagy csak egyik, vagy csak a másik.

2019. febr. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, én nem duci vagyok, nem szépothetem, hanem túlsúlyos. Sajnos imádok enni, így hiába sportolok rendszeresen, kövér vagyok. Viszont emellett életvidám, jól főzök, imádok nevetni, beszélgetni, meghallgatni az embereket és ezért sosem volt bajom azzal, hogy pasim legyen. Igen, az utcán nem szólítottak le soha azzal a dumával, hogy a légies lépéseim és karcsú sziluettem elbűvölőek, de aki jobban megismert, azok között nem egy volt, aki randira hívott és szeretett volna a barátom lenni. Most is van párom, úgy néz ki, ő lesz életem párja :)
2019. febr. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!