Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ilyen duci alkatú lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen duci alkatú lánynak milyen pasiknál van esélye?

Figyelt kérdés

Mit kell tenni hogy moletten is tetsszen a pasiknak?


[link]



2017. máj. 22. 14:31
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
83%
Én azt vallom, hogy az a legszebb nő, aki elfogadja magát, de ez nem az a kategória. Ez nem alkat, ez elhízás, ami veszélyes az egészségedre. Mit kell tenni? Lefogyni, mert ez már nem az a kategória, aminél az önbizalomnövelés és az alkatnak megfelelő öltözködés a megoldás.
2017. máj. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Ilyen "Fogyj le" válaszok nem kellenek!
2017. máj. 22. 14:35
 3/25 anonim ***** válasza:
97%

Voltam már kövér (>25 BMI, sőt, közel 30 is...)- talán tőlem akkor elfogadod, hogy sokkal, de sokkal jobban tetszem a férfiaknak, mióta normál, igényes testalkatom van.


Nagyon nem így néztem ki, mint a linkelt kép, de ég és föld az érdeklődés most és akkor (pedig azóta eltelt pár év és még így is).


Nyilván nem mindegy, hogyan öltözködsz, milyen a személyiséged- de egyszerűen nagyon nehéz ilyen testalkattal igényesnek, csinosnak, kívánatosnak lenni. Tényleg.


A saját tapasztalatom pluszban még az, hogy a fogyással a személyiséged is változik...

Sőt sajnos az emberek hozzáállása és a bánásmód is (meglepően kedvesebbek az emberek hétköznapi dolgokban is- kövérként ezt nagyon nem így tapasztaltam...)


Tudom, nem ezt szeretted volna olvasni, de sajnos hiába préseled magad fűzőbe, veszel 5-ös méretű harisnyát (ha rád megy)vagy valami átlátszó lebernyeget- nem ettől függ a siker, tényleg nem.

2017. máj. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Krukutyán Levente ***** válasza:
81%
Vak.
2017. máj. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
85%
Jóval kevesebb rajtam a fölösleg, de én is rettentő nehezen és csak interneten tudtam párt találni. Soha, egyszer sem hívtak el férfiak randizni. Soha nem is akartak megismerni. És az a helyzet, hogy ez az alakom miatt van. Nek tudok neked sem vígasztaló szavakat mondani, mert ez a nagy helyzet. Én most fogyókúrázom, hogy szeressem látni magam a tükörben
2017. máj. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
77%

Gazdag izmos jóképű pasinak nem fogsz kelleni.

Keres te szintedhez hasonló pasit!

2017. máj. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
54%

Hasonló alkatú pasiknál, csúnyáknál, jóval idősebbeknél, stb. Magyarul azoknál, akik beérik vele.

Nyugodtan lehet lepontozni.


A molett nem ez a kategória, hanem az, akin 10-15 kiló felesleg van, gusztusosan elrendezve.

Ez a testalkat már nem az. Ne hazudj magadnak!


Ahhoz, hogy tetsszen a pasiknak, tegye pont ugyanazt, amit egy gepárd testű bombázó!

Vagyis egyen mértékkel és mozogjon rendszeresen!


De ha nem zavarja, hogy nem tetszik a pasinak, akkor legyen bevállalós!

Seg.gből szájba, bdsm, pisiszex, minden, amit akar!

Egy hájfétisiszta pasival dugni se lenne kevésbé megalázó.

2017. máj. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
57%

Hát el kell keserítselek,nem válogathatsz.

Konkrétan egy piacképes palinak nem fog kelleni,őket felejtsd el a sikeres,gazdag,akár több diplomás,izmos,igényes férfiakat.

Talán a közmunkások között lehet esélyed vagy nagyon nem kellendő férfiaknál,pl egy minimálbéresnél,aki kocsmázik.


2.Vagy tényleg fogysz 36-40+ kilót.

2017. máj. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
33%
Targoncásoknál, darukezelőknél.
2017. máj. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
82%
Ne haragudj, de ez a testalkat nem molett...
2017. máj. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!