Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet olyan, hogy egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet olyan, hogy egy lány egyidőben flegma, lekezelő, és igazából fél? Vagy a kettő összefügghet?

Figyelt kérdés
valami ilyen helyzetbe csöppentem, hogy flegma, lekezelő velem, nem néz a szemembe, meg gyakran nem is köszön, és atz hallottam, azért csinálja ezt, mert fél tőlem? félelem válthat ki ilyet egy lányban? nekem ez így sántít...
2010. júl. 1. 00:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ilyen előfordulhat... :/
2010. júl. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
most ez komoly?
2010. júl. 1. 00:18
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy megijesztetted valamivel? Miért félhet tőled?

(Bocs, még előző vagyok..)

2010. júl. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
nyomulás, maximum. de ha mondjuk tényleg fél tőlem - akkor miért flegma és lekezelő? így akarja leplezni, hogy "fél", és hogy nem vagyok rá hatással?
2010. júl. 1. 00:22
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
hidd el h van ilyen. én is ilyen vagyok sajnos... félek az emberektől és inkább többnyire flegma vagyok h ne kelljen ismerkednem... félek a csalódástól és attól hogy valakinek megnyíljak... ez gáz de eddig nem sikerült változtatnom pedig próbálkozom...
2010. júl. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

igen, ez nagyon is elképzelhető. a félelmet mutatni gyengeség, ezért inkább flegma, mintha nem foglalkozna veled, hogy azt érezd, közömbös vagy neki és ne bántsad.

de a kérdésedből azt veszem ki, hogy nem bántottad, se fizikailag, se lelkileg. tisztázzátok a félreértést szerintem, hogy ha téged zavar. :)

2010. júl. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ennek akár sokkal mélyebb, lélektani okai is lehet...

Pl...én most úgy vagyok egy fiúval, hogy szerelmes vagyok belé...és ő is érez irántam valamit...(ezt több ismerősünk is észrevette), de őt tagadja...meg nagyon távolságtartó...

Egy pszichológus azt mondta nekem, hogy megijedt az érzelmeitől, hogy megérintettem a lelkét (egyik pillanatban teljesen megnyílik, aztán meg rúg belém egyet, hogy eltaszítson...)

Nála ez azért van, mert nehezen teremt kapcsolatot az emberekkel...ennek oka a családi háttérben keresendő...de ebbe most nem szeretnék belefolyni...

szóval a kérdésedre a válasz: Igen, lehetséges...!

2010. júl. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
igazából nagyon szeretem őt, és ezzel a "flegmaságával" meg "bunkózásai" miatt nagyon ellene fordultam, úgymond... nem akarattal, csak hát nem bírtam tovább, nem volt köztünk semmi, annyit tudok, hogy régen nagyon rajongott értem - hát én ezt nem igazán vettem észre, aztán beleszerettem én is. valami történt, nem tudom, hogy pontosan mi, és elkezdte ezt a flegmaságot, bunkóságot, ezt úgy... 9 hónapig tűrtem, de aztán eltörött a mécses, és én is elkezdtem elég keményen bántani... de nemrég hallottam barátnőitől, hogy fél... és ez nem most alakult ki, hanem... elég rég...
2010. júl. 1. 00:30
 9/14 anonim ***** válasza:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 00:25



érdekes amit írsz mert velem ugyan ez a helyzet. totál szerelmes vagyok egy srácba aki ugyanígy viselkedik mint a te szerelmed... viszont megmagyarázni azt nem tudja h miért viselkedik így. annyit mond mindig h fél egy kapcsolattól de h miért azt nem tudja. erre annyit mondtam neki h az érzelmeitől fél és attól h megnyíljon valakinek aki szereti őt.

2010. júl. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
en is olyan vok :D
2010. júl. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!