Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bevállalnátok anyagilag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevállalnátok anyagilag támogató szexkapcsolatot, ha olyan szinten krültetek anyagi csődbe, hogy már ételre sincs már pénz?

Figyelt kérdés

Egy hete kezdtem dolgozni, de csak március 10.-én kapok fizetést. Kilátásban volt hétvégi plusz munka, de ez sem jött össze.

Per pill 0 forintom van, mert elküldtek az előző munkahelyemről, nem az én hibámból.

Sem a számlákat nem tudom fizetni, sem ételre sincs pénzem. Több, mint egy hónap múlva van csak reményem fizetésre. Van egy cicám is, ha én nem is eszek, neki valahogy adnom kell ételt.

Volna lehetőség férfiakkal szexkapcsolatra anyagi támogatással (nem utcai prostitúció), de ilyet sosem csináltam, viszont egy hónap alatt éhen halok és kikapcsolják a közműveket.

Ilyen helyzetben belemennétek a szexkapcsolatba?



#szexkapcsolat #anyagi csőd #anyagi táogatás
2019. febr. 8. 18:27
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
93%

Ilyen helyzetben kell kölcsönkérni!


Gondolom vannak barátaid, családod.


Esetleg eladhatsz dolgokat, vagy zálogba adhatod őket(pl telefon)

2019. febr. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
90%

Munkáltatónál megmondod mi van, és kérsz fizetéselőleget, utána pedig teszed szépen, amit egyes írt.

32/f

2019. febr. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
96%

Én is azt csinálnám, amit #1.

Plusz nem 1 hónap nem fizetés után kapcsolják ki a dolgokat.

2019. febr. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Voltam már rossz anyagi helyzetben,amikor egyedül maradtam.Soha nem jutott volna eszembe ilyesmi amit te írsz.Megoldottam,eladtam amit tudtam és valamennyi pénzt tudtam kölcsön kérni.(nekem is van cicám).A szolgáltatónál is lehet haladékot kérni.A munkáltatótól is kérhetsz esetleg előleget.Szerintem ne add el magad,49 nő
2019. febr. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a vastag betűvel szedett mondatra válaszolok. Még ennyire kritikus körülmények között sem lennék effélére hajlandó. Egyébként meg utálom, amikor a felvezető szövegből kiderül, hogy nem is az a kérdés, amit kiírtál, hanem magaddal kapcsolatban kérsz tanácsot.
2019. febr. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
14%
Igen
2019. febr. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
30%
Mindjárt jön Pierre Woodman és kisegít.
2019. febr. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
65%

Ha nem tudod máshogy megoldani, vállald be.


Csak azt nem értem, ha dolgozol, miért nincs semmi felretett penzed.

2019. febr. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Ezt dontsd el sajat magad!
2019. febr. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
90%
Egyébként jogos, hogy ilyenkor kell felvenni azt a csóró hitelt a providenttől, nem akkor amikor nyár van és kellene a pénz arra a tetves szigetre, azok a barmok akik szórakozásra vesznek fel hitelt. De ha muszáj, akkor elfogadható mondjuk 200 ezer személyi kölcsön. Inkább mint, hogy elmenj k*vánk de te tudod.
2019. febr. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!