Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hülyéznek le, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hülyéznek le, mert esélyesnek tartom, hogy ezeknek az egyetemista lányoknak támogatóik vannak?

Figyelt kérdés

Rendkívül dekoratív lányok, nem gazdag, fehárgalléros, hanem melós szülőkkel. Nem dolgoznak, ösztöndíjat sem nagyon kapnak, legalábbis ennyit biztos nem.


-költségtérítéses képzésen vannak, fizetik, nem vesznek fel diákhitelt

-szép albérlet

-drága ruhák, és nem ilyen zara meg h&m kategóriák, hanem százezres cipők, táskák, órák, szőrme mellények stb.

-iPhone

-utazások, fesztiválok, teli van az instagramjuk vele, hogy hol járkáltak nyáron, melyik országban, melyik fesztiválon


Mégis miből? :D



2017. nov. 3. 19:35
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
56%
Ugyan ezt a kérdést láttam pár hónapja, és volt, aki igazolta ezt személyes tapasztalataival. Persze a másik oldalról jöttek a kőkemény ellenérvek (csúnya vagy szűz és te nem kellesz nekik irigykedsz)
2017. nov. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
30%
a tanulmányi ösztöndíj szép pénz pl. Am dolgozhatnak v van vki aki fizeti és nem feltétlenül egy szexpartner
2017. nov. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
83%

Lehet, hogy vannak köztük olyanok, akiknek vannak támogatói.

Azt viszont honnan tudod, hogy kinek melósok a szülei, és kinek gazdagok?


22/N

2017. nov. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
23%

Mi a kérdés ?

Árulják a testüket, de ezt te is nagyon jól tudod. Az összes jó fiatal jó csaj ezt csinálja de ezt megértem, én is csinálnám. Miért ne használná ki, ami adatott neki...

2017. nov. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
82%
Ki a francot érdekel? Mellesleg gondolom mindegyikőjük ezer éve közeli ismerősöd, hogy így beleátsz az életükbe nem? Hagyjuk már ezt... Irígykedés helyett tegyél érte, hogy te is így élhess..
2017. nov. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
83%
# 4 Anyud is ezt csinálta?
2017. nov. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
84%

#3 vagyok. Azt kifejeltettem, hogy a diákhitelben sem lehetsz biztos, nem biztos, hogy akinek van, szívesen dicsekszik vele. Lehet, hogy felvették, csak az ellenkezőjét állítják.


22/N

2017. nov. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
24%

# 5


Legyen ő is luxusk_rva. Irigykedsz ezekre a lányokar, hogy így véded őket? Az életükre? :)

2017. nov. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
91%

"a tanulmányi ösztöndíj szép pénz"


20-30 ezer forint? :D ha van mellé köztársasági ösztöndíj és nagyon penge a hallgató, akkor lehet több... és nem költségtérítéseseknek szokták odadobálni :D

2017. nov. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
Költségtérítéses hallgatók nem is nagyon kapnak, nem tudom miről beszél :D
2017. nov. 3. 19:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!