Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tiril kérdése:

Mi a véleményetek erről a helyzetről? A többi lent.

Figyelt kérdés

A barátnőmmel több mint 4 és fél év után ment szét a kapcsolatunk,közös megegyezés alapján. Azzal az indokkal szakított velem hogy neki teher a kapcsolat, nem akar most pasit, magával akar foglalkozni, én az miatt hogy nem törődött velem már nem bírtam őt már elviselni. Azóta eltelt 1 hónap és már megtudtam hogy mással randizik és azzal az emberrel akivel egyből elkezdett irogatni miután szétmentünk. Mellesleg ez az ember a kollégája a jelenlegi munkahelyén. Az exem azt mondta hogy nem kavartak míg együtt volt velem, csak miután szetmentünk azután kezdtek. De fura nekem a szituáció h ő kijelentette hogy nem akar kapcsolatot meg utolsó lenne amire most gondolni tud az egy kapcsolat, mégis randizgat mással. Ezáltal felmerült bennem a kérdés hogy ez a flörtölgetős viszony ő és a harmadik fél között a kapcsolatunk alatt el-e kezdődött vagy sem. Viszont az is lehet hogy most csak barátkoznak. Érzelmileg már rég tultettem magam rajta, nekem abból a szempontból nem mindegy ez a szituáció, hogy hogy gondoljak rá majd a jövőben, mint egy szép emlékére vagy mint egy suttyóra aki a hátam mögött sunnyogott. Csak hogy, ha valami még többet tanuljak a hibámból.


Mit gondoltok erről az egészről? A szakítás indoka is az lehetett amit mondott nekem vagy hazudik?


F


2019. febr. 10. 20:39
 1/8 A kérdező kommentje:
*emlékre
2019. febr. 10. 20:41
 2/8 Rockarc ***** válasza:
100%

Azt innen mi nem tudjuk megmondani, hogy volt a koztuk mas is, de nekem ugy tunik, hogy leepitett teged, hogy a masik szabad utat kaphasson. Ha igy nezzuk, akkor normalisan jart el, azon kivul, hogy behazudott neked valami olyat, amirol ugy gondolta, hogy nem bant meg vele.


Emlekezni mindig csak a szepre erdemes.


42F

2019. febr. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Tuti tetszett neki a férfi, lehet szexelgettek is, de ne érdekeljen. Szép emlékként gondolok az összes exemre, saját magamnak csinálnék rosszat, ha ezen agyalnék.


N

2019. febr. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az biztos, hogy nem szexelgettek míg együtt voltunk, csak így visszagondolva felesleges kidobott időnek tűnik az egész,főleg azért akiert mindent megtettem "fokozatosan ugymondva leépített lehet,hogy más valakiért"
2019. febr. 10. 20:59
 5/8 anonim ***** válasza:
24%

Na ez a gusztustalan látod.. szóval akár férfi csinálja, akár nő, az hogy "nem akar most kapcsolatot", "magával akar foglalkozni", ez ilyenkor mind egy hatalmas hazugság... és biztos vagyok benne, hogy ez már korábban kezdődött, mármint az hogy ő eldöntötte, hogy a kapcsolatot veled már nem akarja, csak idő kérdése volt, hogy lelép. Ez az én véleményem erről, de nyilván lehet hogy ez nem teljesen így zajlott le.


Viszont ez a pofátlan hazudozás ez szerintem sarkalljon arra, hogy akinek ennyit sem jelentesz, hogy őszinte legyen hozzád, az iránt nem éri meg gyötrődni.


Na most az, hogy "jogilag" hova időzíted az ő továbblépését, innentől már csak hab a tortán. Nem akarom a csajt szélhámosnak beállítani, de én úgy látom, hogy amikor valaki őszintén mondja hogy nem akar kapcsolatot, akkor tényleg egy jó darabig nem megy bele semmibe, mert emészt. Utána még szokott gyötrődni, hiányozni a másik stb. Itt ennek nyoma nincs... az sem igaz, hogy magával foglalkozik. Semmi nem stimmel abból amit mondott. De ha mégis, akkor rendkívüli sebességgel továbbszáguldott a múlton, és akkor meg fura hogy ennyit sem jelentettél neki, és nincs min gyötrődjön.

2019. febr. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én nem értem az embereket...én az exemnek kerek perec meg mondtam, hogy kiszerettem belőle, és lehet, hogy érdeklődök egy másik férfi iránt. Kérte, hogy ne menjünk szét, de onnantól, hogy eltűnt a szerelem, nincs mit tenni....

Egyébként, ne így tekints erre, mert belehülyülsz. Gondolj arra, hogy hány szép dolgot éltetek meg együtt.

A véleményem? Egy gusztustalan féreg, aki nem merte elmondani, hogy nem kellesz neki. Ennyi.

25N

2019. febr. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Eléggé gáz ez a csaj. Ezt a süket dumát nyomta neked mert nem volt képe eléd állni és megmondani hogy: találkozott valaki mással és kíváncsi mi alakul köztük, ezért szakít veled. 31/N
2019. febr. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, ment a zöld mindenkinek :)
2019. febr. 10. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!