Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki az a Balázs?

Figyelt kérdés
Állandóan ennek a fickónak a nevét olvasom itt szinte minden 5. kérdésnél, hogy Balázska így Balázska úgy. Ki a tököm ez?

2019. febr. 11. 14:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
65%

Egy tűzoltó.... de az is lehet, hogy katona.

32/f

2019. febr. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
54%

Jó kérdés, engem is érdekel.

🤣

2019. febr. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
Rinyagép, akivel kib@$zott az "élet, anyjáék, nők, a világ". Mindenki tehet a problémáiról kivéve őt, mert ő csak a sors áldozata. Sőt anyjáék verik és hétvégi pirosbetűs ünnepnap is betegen bezavarják az egyetemre.
2019. febr. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%
Vadakat(GYK népe) terelő juhász.
2019. febr. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%
Munkahellyel kapcsolatos agyatlanabbnál agyatlanabb kérdéseket talál ki és kamuzza be a dolgokat
2019. febr. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
67%
Jelen. Ja én nem a Balázs vagyok, hanem a troll.
2019. febr. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%
A szerencsétlen, panaszkodó férfiak ősatyja. Talán létzik, talán nem. Annyi bizonyos, hogy egy időben volt itt valaki, aki időről-időre változó neveken kiírt kérdéseket, melyekben azt bizonygatta, hogy nem fontosak számára a nők, de látszott, hogy valójában beledilizett a sikertelenségbe. Mostanában nem nagyon bukkan fel, vagy ha igen, név nélkül.
2019. febr. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%

Én is mindig a munkával kapcsolatos kérdések alatt làtom a nevét, és nagyon unalmas már. Meg volt, hogy írtam ki oda kérdést, nekem is elrontották ezzel a balázskázással. Úgyhogy kíváncsi lennèk ki ő valójában...

N

2019. febr. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
85%

Mindenki, aki a GYK-s mainstreamnek ellentmondó kérdést tesz fel.


Engem is meggyanúsítottak már azzal, hogy Balázs vagyok. Pedig nem, nem vagyok egy csóró, örökszűz alak...

2019. febr. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
52%

Balázsolás:

"Ezt a szertartást február 3-án, vagy az azt követő vasárnapon végzi az egyház Szent Balázs püspök és vértanú emlékére"

2019. febr. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!