Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Dr. Magyar Balázs előadásán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dr. Magyar Balázs előadásán voltam, férfiaknak tartotta, és azt mondta, hogy "egy nőnek az a fontos az életben, hogy kivel és hova menjen az életben", szerintetek is így van?

Figyelt kérdés
2018. júl. 8. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt konkrétan mire értette? Rendezvényekre járás? Vagy hogy általában merre tart az életben? :-O
2018. júl. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
5%

Teljesen igaza van!

Szerintem azért minden nő beülne egy milliomos pasi mellé, aki nem az meg hazudik! Ő is beülne, csak nem meri felvállalni magát,nehogy le qrvázzák. Jajj mert én nem olyan lány vagyok mint a többi...


Dehogynem. :) Minden nő szeretné a jólétet.

2018. júl. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

Általában hová tart az életben. Igaza van, bölcsesség, de nem kell hozzá doktornak lenni,hogy ezt lássuk mi, egyszerű földi halandók is.

Ez fordítva is így van. A férfinak is az a fontos,hogy kivel és merre tart az életben.

2018. júl. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
A kérdést kéne kicsit pontosítani, így biztosan nem fogalmazott az előadó és őszintén szólva ennyiből nem is lehet érdemben hozzászólni a témához.
2018. júl. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A férfiaknak talán nem? Olyan szintű általánosítás, hogy már-már értelmét veszti...
2018. júl. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%
Nekem ez a kiragadott mondat önmagában nem több egy mainstream facebbok bölcsességnél. Semmit nem tudni meg belőle.
2018. júl. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
44%

Ez így nem teljesen igaz.


Számomra az a fontos az életben, hogy EGÉSZSÉGES legyek kb 111 éves koromig (számomra az egészség a legeslegeslegfontosabb!!!!), harmóniában, boldogságban, szeretetben és egyetértésben éljem le az életemet a párommal, legyen egy egészséges gyerekünk és mindig szeressük egymást.


Most az, hogy hova menjünk, lesz..rom, mert megegyezés tárgyát képezi.


Az, hogy kivel? Nyilván nem egy kisebbségivel fogok járkálni az utcán.

De akár egyedül is lehetek, ha éppen úgy érzem jól magam.

2018. júl. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

"Minden nő szeretné a jólétet."


Ez igaz, de miért kéne a pasit odakötni a jóléthez? Én magamtól akarok jólétet, nem úgy, hogy valakinek szopkodni kell érte az ocsmány farkát.

2018. júl. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!