Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet felismerni/kijátsza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet felismerni/kijátszani/kizökkenteni/kezelni egy manipulátor férfit?

Figyelt kérdés
"menekülj" ezt a választ nem kell leírni, mert eljutott az agyamig. köszönöm.

2019. febr. 12. 19:09
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Őszinteséggel, egyenességgel és mindenféle játszma elkerülésével, tehát ne menj az ő területére.


Mert ezekkel nem tud mit kezdeni.

2019. febr. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

Erre itt nem lehet tanácsot adni.

Ha nem vagy ilyenre képes magadtól (és örülj, hogy nem vagy, ugyanis az azt jelentené, legalább annyira nem vagy egészséges te sem), akkor akármit javasolnak, nem fog bevállni.

2019. febr. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%

Felismerni nem annyira bonyolult, kijátszani kb úgy ha saját csapdajába pottyantod; kizökkenteni kb sehogy mert nagyon rövid időn belül folytatja, kezelni SEHOGY!

Max ha olyan mint az exem akkor kellő hazugságok után feljelenteni a hazugságai miatt.

2019. febr. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Őszinteséggel és nyíltsággal.
2019. febr. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%

Én is ilyen vagyok, a külvilág embereit manipulálom (hobbi és munka is egyben), fontos, hogy párkapcsolatban nem csinálom, komolyabban eszembe se jutna - max poénkodunk vele, kölcsönösen szórakoztatjuk egymás egyfajta vadász-préda szerepben, amivel mindketten jól szórakozunk.


1. felismerni - Hihetetlen, de bármit hazudok, valahogy az emberek elhiszik, szóval nem tudom hogy lehet felismerni.

2. kijátszani - Mármint az ő játékában nyerni? Ez aranyos :)

3. kizökkenteni - Ha jól csinálja, akkor nem tudod. Ez olyan, mint a "Miniszter félrelép" című filmben, ott is ha lelepleződött, ahelyett, hogy feladta volna, hazudott egy mégnagyobbat (én is így szoktam csinálni).

4. kezelni - Párkapcsolatban biztos probléma, de az én munkám vállalkozásom remekül megy, szóval engem nem kell kezelni - még a végén munkanélküli lennék :)

28/F

2019. febr. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
Ha felismered, akkor megnevezed h ez manipulálás, érzelmi zsarolás stb.
2019. febr. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
Legalább akkora manipulátornak kell lenni. Illetve fel kell ismerni, ahogy előttem is írták. Párommal mindketten ilyenek vagyunk. Egymással viszont egyáltalán nem. Egyrészt ha valakit tényleg szeretsz akkor nem is érzed ezt helyesnek. Az emberek nagy részét csak használom, de őt nem. Illetve hiába is próbálnám manipulálni, úgy is észreveszi mert ugyan azokat a módszereket használjuk. De ez mondjuk attól is függ, hogy valaki valóban nárcisztikus pszichopata érzelmek nélkül, vagy csak tanult módszerekkel manipulál. Az előbbitől tényleg menekülni kell. Az utóbbit csak ki kell ismerni és közel kerülni hozzá.
2019. febr. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
34%

Bennem nagyon kétes érzéseket váltott ki egy személy... úgy alakította, érezzem,hogy egymáshoz tartozunk,mégsem kötődött hozzám.. ha kevés volt a dumája,akkor épp olyat cselekedett, hogy javítson azzal..vagy ígért valamit. de tulajdonképppen úgy gyakorolt rám hatást, hogy még most is ámulok, hogy ezt csak én gondolom így ,és ő amúgy egy egyenes ember, vagy tényleg manipulatív.

Pont ez a kétely ad választ nekem,amikor erre gondolok. Mert semmi nem stabil,minden ködös..ha a válaszokat keresem rá.

És igazából az utolsó beszélgetésünkben megírta, hogy nem egyeztünk meg semmi szigorú elköteleződésben...tehát nem is érti,miért tartom egy f.ckboynak.

Na ezzel sokkal többet mondott mindennél. Nekem ő egy hiba volt. Az a gond ezzel, hogy nem édes hiba..hanem rossz hiba.

Mert egyébként nem is volt esetem, egyszerűen jól tudott irányítani...persze ehhez kellettem én is...ezt ő pontosan tudta, hogy olyan élethelyzetben voltam,hogy irányítható voltam. Szóval igazából sajnos tényleg az a helyzet, hogy milyen vagy te magad, mi a tűréshatárod. Mi az a pont,amíg még elmehet nálad.

Itt persze mindenki a saját tapasztalatából indul ki,mint én is..de ez még nem jelenti azt, hogy mindenki másra igaz lesz. Az az igaz, ami számodra igaz.

Nálam nagyon fájdalmas folyamat volt elfogadnom magamban, hogy nem jelentek neki sokat....úgymond csak egykaland voltam neki. És nem egyik pillanatról a másikra lett vége.Még mostanában is eszembe szokott jutni, de úgy érzem, hogy ezt magamért tettem...és nem ragaszkodhatok egy olyan emberhez, akinél nem érzem, hogy ő is ragaszkodna hozzám. Persze a szó normál értelmében.

Gyávának tartom, aki érzelmekkel játszik, és bár látja a másikon a fájdalmat, áttapos rajta..mint ahogyan rajtam is. No igen, ez egy szomorú de igaz sztori...viszont az élet megy tovább, talán és remélhetőleg egy szebb jövővel :)

2019. febr. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
34%
Attól függ. Inkább a másik oldal szintje a kérdés. Ismerek néhány fuckboy srácot, akik simán befűztek lányokat manipulálással, pedig semmi extrát nem csináltak. A lányok voltak faék egyszerűek. Ilyenkor igazából nem lehet mit mondani... Egy tényleg agyas manipulátort csak egy másik tényleg agyas ember tud kijátszani és kizökkenteni.
2019. febr. 13. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a hasznos válaszokat, ahol szükségesnek ítéltem meg, azok részére privát üzenet formájában részleteztem a konkrét magatartást, amely e kérdés feltevésében motivált.

Tanulság tehát: az élet különféle területein néha nem árthat a manipuláció, ugyanakkor ha azt vesszük észre, hogy a férfi/nő a párkapcsolatban befolyásol negatív irányban, akkor fogjuk menekülőre, mert ennek elnézése, behódolása további konfliktusokhoz, valamint az önbecsülés teljes lerombolásához vezethet! Szép napot!

2019. febr. 13. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!