Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom teljesen antiszociális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom teljesen antiszociálissá vált, nem szeret kimozdulni, semmiben nem akar részt venni. Csak a pénzgyűjtés érdekli, ha vmire költünk, a dupláját akarja visszapótolni. A családi életünk elviselhetetlen. Mivel lehetne kizökkenteni ebből?

Figyelt kérdés

2018. szept. 23. 06:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Keresd meg az okát, hogy miért vált ilyenné. Beszélszgess el vele, hogy ez a kapcsolatotok tönkretételéhez fog vezetni.
2018. szept. 23. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Semmivel. Beszippantotta a pénz, a harácsolás. Az ilyet le kell azonnal építeni, mert idős korában még rosszabb lesz.
2018. szept. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
28%
Molliere Fösvényében nekem a Fösvény az egyetlen pozitív szereplő. Ő az aki valamit alkotott. Megteremtette a családának az életfeltételeket. A többieknek a darabban nincs más céljuk, mint munka nélkül jól élni a Fösvén vagyonából. Pl: Pénzt akarsz költeni? Kimozdulni? Megyek 1 hét mlva Mallorcára. Gyere velem! A saját pénzedből. Én is fösvény vagyok, csak a saját részemet fizetem. Van rá fél millió forintod?
2018. szept. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
#3 Nem egy Moliére könyvben élünk.
2018. szept. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mikor tanuljátok meg az antiszociális és az aszociális közötti különbséget? És itt még csak nem is erről van szó, egyikről sem. Hanem spórolásról. Lehet, hogy kicsit túlzásba viszi, de nyilván nagyobb célra gyűjt. Talán ülj le vele beszélni erről. Bár ne úgy kezdd, hogy szerinted pszichopata jellemvonásokkal rendelkezik...
2018. szept. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Próbáltam már erről vele beszélgetni, de csak veszekedés a vége, hogy én nem akarom engedni dolgozni. A gyerekeinknek gyűjt megszállottan egyébként, ami fontos, de nincs így élhető életünk, a gyerekeknek pedig maradandó élményeik.
2018. szept. 24. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!