Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk, melyik alak tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, melyik alak tetszik jobban? Lanyok, ti melyiket fogadnatok el magatokon?

Figyelt kérdés

1

[link]

[link]


2.

[link]

[link]

[link]


2019. febr. 13. 00:03
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
na jo...talan tul keso van :))..
2019. febr. 13. 03:32
 22/34 anonim ***** válasza:
#10 semmi humorérzéked nincs sajnos. :D
2019. febr. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
1.
2019. febr. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Ezek közül a 2., de deréktól felfelé hízhatna egy kicsit, hogy arányosabb legyen.
2019. febr. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

Egyik sem szeretnék lenni. Nincs ekkora popsim és nem is szerenék, a derekam viszont vékony. Tényleg nem valami jó ez az óriáspopsi-darázsderék kombó.

40n

2019. febr. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
34%

Tök jó lehet a darázsderék, de a 2. csaj már eszméletlen aránytalan nekem, hiába van tele ezekkel az insta.. Kissé groteszk ahányszor meglátom a vékony derék/felsőtest kombót vastag comb és nagy segggel.. Minden. egyes. alkalommal. mint egy elcseszett photshopolt kép az összes.



Popsit lehet elég szépen formázni, de azt a milliók által bekövetett fitness edzők is leírták nem egyszer már a fenékformálásról, hogy sok múlik a genetikán is.


Tehát ezek e "bubble" seggek (azt hiszem így hívják instán :D), nem mindenkinek érhetőek el, csak ha alapból van miből dolgozni, ha értitek.



De szerintem nem is baj, mert aki alapból vékony, azon röhejes a NAGY-kerek segg.

2019. febr. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%

Én egyik sem akarok lenni...

N27

2019. febr. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
0%
1., mert arányos.
2019. febr. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
40%
Nekem természetellenesnek hatnak + ez a fürdőruha trend katasztrófális. Mintha 2 számmal kisebb göncbe erőszakolnák be magukat ami miatt épp, hogy nem lóg ki minden alul és felül. Emellett vicces, hogy megállás nélkül visítanak a feministák, hogy a nők nem tárgyak, de instagram, twitch és társai rendre szemet hunynak a magukat áruba bocsájtó filléres r*b*ken... és a nagy szólásszabadság mellé csak addig van ez rendjén az említett helyeken amíg nincs véleménye az adott nőnek. Ide sorolható egyébként a TikTok is a sok újhullámos exhib tini b*sz*dékkal.
2019. febr. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
A 2. rettenetes! Az 1. még elmegy, de számomra az is széles csípőnek számít. Nekem az ennél vékonyabb lányok tetszenek...
2019. febr. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!