Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Történt olyan veletek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt olyan veletek hogy magatokra ismertetek egy itteni kérdésben?

Figyelt kérdés
Mi volt a kérdés? :D

2019. febr. 13. 21:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az volt a kérdés, hogy vannak-e itt helyes pasik.



[Nem, amúgy ezt csak most találtam ki.]

2019. febr. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Annyira azért nem vagyok celeb hogy kérdéseket írjanak ki rólam. :)
2019. febr. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, de csak azért, mert név szerint fel volt tüntetve az akkori felhasználónevem.
2019. febr. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Több alkalommal is, ami eléggé meglepett.

Azt bizonyítja, hogy másokkal is ugyanazok a dolgok (is) megtörténhetnek hosszútávon.

2019. febr. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Rengetegszer. Férfi társkeresési problémával kapcsolatos kérdésekben.
2019. febr. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
Igen, én tettem fel magammal kapcsolatban. 😎
2019. febr. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hála égnek nem. De riadtan konstatáltam, hogy ugyanahhoz a kérdéshez írtam egy olyan emberrel, akit ismerek. Rám is írt, mert felismert ő is, de félek visszaírni, mert égő :D
2019. febr. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, mert kiìrták hozzá a nick nevem, így nem volt nehéz rájönni. A témára már nem is emlékszem, pár évvel ezelőtt volt, amikor gyakoriak voltak az ilyen személyeskedő kérdések.
2019. febr. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem magamra, de kísértetiesen hasonlított egy kérdés arra ami velem történt. Egy lány sorolta a párkapcsolati gondjait, ugyanaz volt a korkülönbség, problémák, alaptörténet mint exemnél és nálam anno.
2019. febr. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen volt, olvastam a kérdést és basszus mintha az én életemet írták volna le, szóról szóra stimmelt minden. Aztán rájöttem, hogy én írtam ki a kérdést.
2019. febr. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!