Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy ismertétek meg jelenlegi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismertétek meg jelenlegi párotokat?

Figyelt kérdés
Volt valami könnyítő tényező hogy egymásra találjatok? Pl. közös társaság vagy szólóban és mindketten jókor jó helyen voltatok?
2019. febr. 7. 00:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hentesnél.
2019. febr. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Badoo.
2019. febr. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Társkeresőn.
2019. febr. 7. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Boltvezető helyettes kisasszony volt ott, ahova alkalmi munkára mentem:) 29F
2019. febr. 7. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%

Nem tudjuk! :D

Viccen kívül, valamikor 2012 magasságában lehetett, de nem emlékszünk. 3 éve találkoztunk újra, akkor nekem a neve miatt beugrott, hogy ismerem és ott erősködtem neki, hogy mi ismerjük egymást de nem tudtam megmondani, honnan. Kicsit se volt ciki :D

Végül tavaly ősszel elkezdtünk randizni, azóta együtt vagyunk.

2019. febr. 7. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Jókor jó helyen.


Én műtét után, a lakhelyemtől 150km- re távol gyógyfürdőztem három hétig, ott minden este volt táncrehabilitáció (szolid buli élőzenével, ahová eljártak a faluból is). Eredetileg már egy hónappal korábban kellett volna abszolválnom, de a munka miatt odébb halasztottam. Egy napon itt találkoztunk a párommal (aki pár hónap, és a férjem lesz). Könnyitő tényező volt, hogy aznap iagzán kicsiptük magunkat a csajokkal, csini ruhába bújtunk, mig legtöbbször mindenki farmerban, pólóban jár oda - utólag meg is jegyezte a párom, hogy ha igy vagyok felöltözve, lehet nem is akad meg a szeme rajtam).

A párom részéről is totál véletlen volt, hogy akkor épp ott volt. A párom zenész, dobol, a környéken mindenki ismeri. Igy mikor egy hires dobos tartott koncertet egy közeli helyen, és a koncert előtt észrevette, hogy elfelejtette a dobverőket, a páromhoz irányitották őt, aki elvitte neki kölcsönözni a dobverőit. Útban visszafele meg úgy gondolta, nem megy még haza, benézett a buliba, ahol találkoztunk, és zárás előtt 10 perccel felkért táncolni.


Bocsi, hogy hosszú lett, de számomra ez olyan romantikus sztori.

2019. febr. 7. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 peca1000 ***** válasza:

Netes társkereső oldalon.


Ahogy a nőim zömét is :)

2019. febr. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 LazyJones ***** válasza:
Trollkodtam egyet a társkeresős adatlapjára, neki meg bejött. Onnantól el voltunk veszve.
2019. febr. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A munkahelyünkön
2019. febr. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Badoo nekem is.
2019. febr. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!