Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácnak első, nőnek x-edik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácnak első, nőnek x-edik, ideális ez így?

Figyelt kérdés

Szóval röviden. Barátnőmnek voltak kapcsolatai előttem, pontosan nem tudom mennyi, mert még a kapcsolat elején nyilvánvalóvá tettem neki, hogy semmilyen körülmények között nem akarom tudni a számot, hogy hány sráccal volt.


Nekem viszont ő az első, akivel lefeküdtem.


A tipikus "szűzfarok" probléma engem is sokszor betámad, amikoris elkezd zavarni, hogy másokkal is volt előttem, főleg, hogy az egyiket viszonylag ismerem is. Tisztában vagyok azzal, hogy ez nagyon nem egészséges gondolkodásmód, de néha mégis elkap az érzés, ilyenkor kell 1-2 nap, amíg helyre tudom tenni magamat.


Akár ezzel kapcsolatosan is szívesen fogadok tanácsokat, akik átestek ugyanezen a helyzeten, hogy hogyan tudnám esetleg jobban kezelni - mert tudom, hogy jobban kéne...


A másik: akik így vágtak bele hosszú kapcsolatba, azok később nem kezdtek el érdeklődni, hogy milyen lenne mással? Mi lenne, ha nem csak a másiknak lenne tapasztalata, hanem neked is? Hangsúlyozom: bennem NINCSENEK ilyen érzések. Csak attól félek, hogy egyszer kialakulnak. Egyik barátom piszkált ezzel, hogy nem éltem igazán, és ez egyszer vissza fog köszönni...


Akik voltak hasonló helyzetben, leírnák a tapasztalataikat? Köszönöm előre is!


2019. febr. 13. 23:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Legjobb!
2019. febr. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
29%
Keress szüzet,és hagyd békén ha nem érzel iránta semmit ha már most mással lennél,mert haver beszol h nem éltél..
2019. febr. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%

Sztem, nem. És pontosan azért, mert komplexusaid vannak miatta. Csak magad miatt nem az. Mert, hasonlítgatsz. Pedig, az lenne a legfontosabb, h te mit érzel a barátnőd iránt, h a szexben is át tud adni, h mennyire tudjátok ezt közösen kifejezni, egymásra hangolódni.

Nekem mondjuk nem volt sok partnerem, de vhogy más volt mindegyikkel, mást tudtak kihozni. Szóval, igazából mindegyikkel olyan, mintha az első lett volna, mert ugye senki nem iker egy másik férfival, nem lehetnek egyformák.


Nem tudom érted-e. Szóval, mindkettőtöknek elsők vagytok egymásnak. :)


Most ezt jól megfogalmaztam, tök büszke vagyok magamra... :)

2019. febr. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én barátom is szűz volt, mikor összejöttünk. Am nem tudtam róla. Félt elmondani. Mikor előszőr együtt voltunk, mindenkit lepipált. Fantasztikus volt vele a szex. Később am elmondta. Tökéletes volt a kapcsolattunk úgy kb 4 évig, amikor is eszébe jutott h ő nem élte ki magát. Na ptt megcsalás, bulizás, a kollegina megfektetése... minden volt. Szal nem törvényszerű, de én ezt tapasztaltam. Egyszer mindenkinél jön a bekattanás h nem élte ki magát. Csak mi akkor már lassan 30ak voltunk és az esküvőt terveztük. Erről ennyit.
2019. febr. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy volt osztálytársam (lány) jut eszembe. 14 évesen elkezdett járni egy akkor kb. 24 éves sráccal. 6 évig biztos jártak. Olyan álompár voltak. Aztán Úgy 6 év múlva a lány szakított. Nem is csinált belőle titkot, hogy azért, mert neki az első és szeretné tudni milyen mással. Nem az első szerelme lett a férje. Szerintem benned is ott lesz majd a kérdés mindig, Vajon milyen lehet mással? Ez egy zsákba macska, mert ha elhagyod és kiderül mégis Ő lett volna az igazi, akkor sajnos már nem lehet visszacsinálni. Viszont ismeretségi körömből többen nem bánták meg, hogy nem az első mellett maradtak.
2019. febr. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!