Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, szépnek tartjátok őket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, szépnek tartjátok őket?

Figyelt kérdés

Ezek (az ilyen) a lányok számítanak klasszikus értelmeben véve természetes szépségnek


[link]


[link]


[link]


Szép, nem szép, miért?


2019. febr. 16. 22:20
 1/10 anonim ***** válasza:
47%

Szépek, persze, de nem kellene egyik se. Nyilván én sem nekik, de az másik téma. Sokkal jobban tetszenek az olyan nők, akik természetesebbek, nem "tökéletesek".


Pl.: [link]

2019. febr. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
A másodikon és a harmadikon rengeteg vakolat van. Valószínűleg az elsőn is csak róla rossz minőségű a kép. Megnézném őket reggel smink nélkül. A másodiknak a szeme szép, de a szöknek nem az eseteim.
2019. febr. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
szőkék
2019. febr. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
Szépek, de smink tényleg túl van tolva, főleg a szemeik és az arcuk tetszik.
2019. febr. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Igen, mindhárom szép. Elfogadnám őket barátnőnek, ha személyiségre is normálisak.
2019. febr. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szépek igen. Csak hozzám kicsit fiatalok.
2019. febr. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Clay Morrow ***** válasza:
Mégis milyen válaszokat vártál? Hogy csúnyák? Átlagosak? Szépek persze. Az már más dolog kinek mennyire kellene.
2019. febr. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%
Ezek modellek. Fiatalon megrángattam volna őket, de most már más az értékrendem.
2019. febr. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mind a három szép elvileg, de nekem max a második jön be, báj nélkül semmit sem ér a szimmetrikus, arányos arc. Inkább legyen egy kis hibája, de legyen benne élet, báj, ami pl. az egyesből teljesen hiányzik számomra, nekem a hétköznapi nők jönnek be.
2019. febr. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

10,7,6 pont.

Az elsőnek a szeme szép és fehér bőre tetszik (szimpi), a 2.-nak a szeme+az arcformája, bár nem szimpi. A 3. meg alapból természetes nő, ezért szimpi.

2019. febr. 17. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!