Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, valóban butának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, valóban butának tartjátok a csendesebb lányokat?

Figyelt kérdés

A csendesebb alatt olyasmit értek, hogy társaságban nem ő a hangadó, nem bulizós, jobban szeret olvasni, mint TV-t nézni, elvan egyedül is.


Csak tudnám, ez miért jelentené azt, hogy aszociális kuka, akinek egy önálló gondolata nincs, buta.


6 nyelven beszélek, Európa egyik legjobb egyetemére járok, vannak önálló gondolataim, csak nem mindenkivel szoktam megosztani őket.

Ha valaki érdekel, szívesen kezdeményezek vele beszélgetést, de nem szoktam törleszkedni mindenkihez.

Illetve a mindennapokban jobb szeretem, ha nem vesznek észre, mert az emberek nagy része fáraszt.

Introvertált vagyok, nem hülye.


Honnan jött ez a párhuzam egyáltalán?


2017. dec. 18. 21:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezt miből sikerült azt kihámoznod? hogy butának tartanak?
2017. dec. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%
Csak úgy sugárzik a frusztráció a kérdésből.
2017. dec. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
89%
Nem ítélek meg ez alapján senkit, de egyébként a csendesebb lányok vonzóbbak számomra, mint a nagyszájúak. Megfejtendő rejtély minden egyes ilyen lány.
2017. dec. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is inkább introvertált vagyok, de még soha nem hülyéztek le emiatt. Szerintem ezt kicsit túlgondoltad.
2017. dec. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy csendesebb valaki még nem buta az illető. Onnantól kezdődnek a problémák ha az illetőnek nincsen saját gondolatai, veleményei, mindenre robotszerűen csak bólogat, nem áll ki magáért...stb.
2017. dec. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
74%
6 nyelven beszél + introvertált = 6 nyelven nem beszél
2017. dec. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
59%
Nem. Akkor már a hangosakat inkább.
2017. dec. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
47%

Az, hogy oroszul el tudlak küldeni akárhova, lengyelül, németül, sőt, még cigányul is tudok cigit kérni, lengyelül meg sört, az angol egész jól megy, nem jelenti azt, hogy 6 nyelvet beszélek az anyanyelvemmel együtt... :)

Egyébként nem, nem tartjuk butáknak az efféle lánykákat, sőt, szerintem azok a buták akik 0-24 pofáznak és rázzák magukat, ráadásul arányosságban véve a csajok sokkal-sokkal unalmasabbak mint a férfitársaim.

Viszont tényleg fogalmam sincs, hogyan szűrted le, hogy butának vagy tartva csak azért, mert nem beszélsz sokat (igen, az ilyen gondolatok "butává" tesznek).

21f

2017. dec. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%

még sört is*

bocsmá'

2017. dec. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem nem buták, hanem inkább eszelősebb, elvontabb gondolkodásúak, sunyibbak, gyanakvóbbak, rafináltabbak, cselszövőbbek.
2017. dec. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!