Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek írjak neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek írjak neki?

Figyelt kérdés
Van egy német férfi aki tetszik nekem,szerintem én is neki,mert az elejétől fogva probálja magára felhívni a figyelmet és mindig néz.Az a gond hogy én még csak alap szinten beszélek németül,most tanulok és mindig rettentő zavarban vagyok amikor rám néz.Pénteken rettentő kínos helyzetbe kerültem.Szerettem volna vele beszélni de mikor rám nézett mindett elfelejtettem csak hülyeséget mondtam.Ma van a születésnapja és nem tudom ezek után írjak e neki?
2019. febr. 17. 08:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy valamit jegyezz meg, ha valakinek tetszel, akkor hibázhatsz bármennyit...
2019. febr. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%

Liebe Grüße zum Geburtstag! Willst du mit mir schlafen?


Ezzel nem lősz mellé. :D

2019. febr. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne.Majd ha akar valamot,akkor elhív,a viselkedésedből lehet már ő is levette,hogy tetszik Neked.
2019. febr. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Második válaszoló ezt inkább nem mondanám,de köszönöm. 😀
2019. febr. 17. 09:16
 5/6 anonim ***** válasza:
A mostani születésnapjára (mert hogy ezt már tudod), köszöntheted őt. Ez bátorítás lehet számára, de alighanem csak lepedői tornára kellesz neki. Magadnak kell kiérezned, de józanul megfontolva. Én csak gondolom...
2019. febr. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Miért ne írhatnál?

Köszöntsd fel! :)

2019. febr. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!