Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Írjak erre valamit vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak erre valamit vagy inkább semmit?

Figyelt kérdés
Nagyon mérges voltam exemre,mert undorító módon összejött mással,és bizony volt olyan mondatom hogy bárcsak meghalnál,az lenne a legjobb.Még most is utálom,de próbálok uralkodni magamon,és nem üzeneteket írni,mert ettől csak ő érezné jól magát.Írt 1sms-t,hogy boldog karácsonyt,igyekszem meghalni.Ugye irónia van ez mögött,természetesen ő most nagyon boldog látszólag.Visszaírjak neki valamit,vagy hagyjam inkább a csudába,legyen boldog akivel akar aztán kész.Valami reakciót biztos vár,különben nem írt volna,de talán az lenne a legokosabb ha semmit nem írnék,vagy nem tudom.Nem akarom hogy lássa hogy boldogtalan vagyok,és kárörvendjen.
2018. dec. 23. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Inkább írj valami vicceset! Pl. Hát ennyire szenvedsz nélkülem? Akkor ugorj át egy szaloncukorra! De egyedül!
2018. dec. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%

Én is valami vicceset írnék.

Még rám gondolsz karácsony alkalmából is, olyan cuki vagy :* ;)

2018. dec. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Írj neki, tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!
2018. dec. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%

Én poénosat írnék vissza.

"Boldog karácsonyt neked is. Csokiból 9 kiló halálos adag. Sok sikert!"

2018. dec. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon jók vagytok,feldobtátok a napomat :) Írom a 4-es választ,köszönöm :)
2018. dec. 23. 21:03
 6/8 anonim ***** válasza:
Majd azért a válaszára is kíváncsi vagyok :)
2018. dec. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
Megcsalt és még itt jópofizgatsz vele?
2018. dec. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ő teljesen másképp állítja be a sztorit persze.Szerintem arra számított hogy vagy elküldöm a búsba megint,vagy nem írok semmit.4-es válaszát írtam ,amiből tükröződik mit gondolok,de mivel vicces,azt is mutatja,hogy valahol le is carom.Nem írt vissza még semmit,de kíváncsi leszek reagál-e itt a napokban.Mert ha igen,én persze nem fogok többet,viszont akkor betalált nála.
2018. dec. 24. 07:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!