Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom nem hívott el az apja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem hívott el az apja szülinapjára, nem is akart? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok

Ma van a szülinapja a párom apjának. Nem hívott el.. Anya bogarat ültetett a fülem mögé, hogy téged miért nem hívtak el? Hát megkérdeztem.. azt mondta, hogy évente egyszer látja a családját ezért.. de előtte ecsetelte, hogy az unokatesója is viszi a barátnőjét stb.. mondtam neki, hogy ez rosszul esik, erre hogy csinálom a fesztivált..

Nagyon úgy érzem, hogy nem akarja hogy menjek, mert az apjával jóba vagyok.

Plusz béreltek valami kocsmát és ott fogják tartani, mennek az apja barátai is...


2019. febr. 17. 09:26
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

A pároddal való beszélgetésed után és hogy rajtad kívül mások is ott lesznek - világos, hogy Téged nem akar ott látni.

Mi van amögött, hogy "... az apjával jóban vagyok. "? Manapság a "jóban vagyok" mást jelent, mint 50 évvel ezelőtt...

2019. febr. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Huh szerintem ez egyértelmű. Nem akarja, hogy menj, de vajon miért? Pontosan kik lesznek még ott? Nekem sem esne jól, ha nem hívna el, főleg, ahogy írod, hogy nem szűk családi ünneplés lesz. Szerintem te pont az a "kategória" vagy, hogy ott lenne a helyed. Ne hagyd annyiban, párod igenis magyarázza meg, miért nem mehetsz.
2019. febr. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Sokszor szoktunk atjarni, beszelgetni. Sokszor erdeklodik felolem, amiket szokott mondani

Most nagyon beragtam ra, nagyon rosszul esik, es tenyleg ugy erzem hogy nem reagalom tul

Mert tenyleg csaladi lenne oke.. de igy h mas is megy

2019. febr. 17. 09:54
 4/7 anonim ***** válasza:
42%

Mi az, hogy a "párod"?


2 napja a kanod, vagy 5 éve a férjed?


Anyád meg utálja, ez egyértelmű.

2019. febr. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
1 éve vagyunk együtt, nem a férjem de nem tudom a baràtomnak hívni, nem jön jelen esetben az ujjamra :)
2019. febr. 17. 10:06
 6/7 A kérdező kommentje:

Meg nem értem miért utálná, mikor megkérdezte csak

Eddig senkit se bírt ennyire, mint őt, kifejezetten szereti

2019. febr. 17. 10:07
 7/7 A kérdező kommentje:

Amúgy csak az apja családja lesz ott, meg a nevelő anyja. Testvére, neki a gyerekei, meg neki a barátnője

Meg pár haverja, akikkel szoktak dartsozni, de nekik már bemutatott volna, csak sose jött össze.

2019. febr. 17. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!