Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek a barátom anyukáján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a barátom anyukájának? Még csak 1 hónapja vagyunk együtt a barátommal és még nem ismerem a szüleit. Meghívtak a szülinapjára.

Figyelt kérdés
Nem tudom mit szeret csinálni. Nem ismerem. Ha megkérdezem a barátomtól az ciki?
2018. júl. 23. 16:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem 3 szál vágott virág + zöld + szalag + valami biszbasz a csokorba elég.
2018. júl. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt sem tudod kicsoda. Már azt sem értem, miért hívtak meg, de ha már meghívtak, akkor nem ciki megkérdezni, hogy ugyan mégis milyen bonbont szeret vagy könyvet, vagy akármit. Egy vadidegenről van szó. (Speciel én nem mennék el, 4 hete ismerem a férfit, minek köszöntgessem az anyukáját?)
2018. júl. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Én sem igazán értem a meghívást, szerintem ez "illetlenség" volt a részükről, az én családomban nem szokás. Viszont ha nem mész el az már idézőjel nélkül fog illetlenségnek számítani, biztosan nem fogják elfelejteni. Igen, kérdezd meg a barátodat. Amúgy meg biztos vagyok benne, hogy fingja sincs mit adj neki. :D Szóval ilyen vak vezet világtalant szituációra számítok. Megnyugodhatsz, nem várnak el tőled semmi különlegeset, vigyél valami jelzés értékűt, egy Merci bonbont aztán kész.
2018. júl. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is vegyél egy csokor virágot, az bőven elég.
2018. júl. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én akárhányszor olyan embernek kell ajándékot adjak, akit nem ismerek, akkor bonbon vagy bor 2000 Ft-ért max. Ennyi nekem belefér, meg ezzel úgy nagyon nem tudsz mellé nyúlni, mert ha nem kell neki, tovább ajándékozza azt kész.
2018. júl. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Párom először anyukám szülinapján találkozott a szüleimmel. :D Hozott egy pár szál virágból álló csokrot (kért tőlem tippet, hogy milyen virágot szeret), és kész :)

Egyébként ez kivételes alkalom volt, amúgy mindig közösen veszünk ajándékot szülőnek, és közösen adjuk oda, beszéld meg a barátoddal, ez is egy opció. :)

2018. júl. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is egy csokor virág vagy valami szép cserepes virág a legjobb választás ilyenkor. De amúgy nyugodtan megkérdezheted a barátodat is.
2018. júl. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek a virág ötlettel, annyi jutott még eszembe, hogy ha szoktál sütögetni, akkor vihetnél esetleg egy tálca sütit, azzal biztos mindenkinél szimpátiát keltenél.
2018. júl. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!