Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mit jelent? Miért csinálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent? Miért csinálja ezt? (többi lent)

Figyelt kérdés
Ha egy férfinek van barátnője, akkor közösségi oldalon miért kedvel olyan képeket, ahol lányok bikiniben vannak vagy kevésbé vannak felöltözve? Nem állandóan, de látom néha és érdekel, hogy miért? Vagy ez teljesen természetes? (Nem az én páromról van szó)
2019. febr. 17. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert tetszik neki, lehet a barátnőjét nem zavarja. Én akkor nem kedvelhetek pl. instán egy olyan képet, ahol egyik kedvenc sportolóm van vagy egy színész szexibben, mert van párom? Nem kell ezt túlgondolni. :)
2019. febr. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól mert még van párja, tetszhet neki más nő teste is. A párkapcsolat előtt és utána is férfi marad. Mondani szokás, hogy hűséget és nem vakságot fogadott. Más megnézni vkit, és más félrelépni. A különbséget a féltékeny felek sajnos nem veszik észre.
2019. febr. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért mert a legtöbb férfi ilyen, egy jó kinézet és már lájkolgatnak is.


Személy szerint egy ilyen képet sem lájkoltam még, nem is nézegetek ilyen képeket.

Engem inkább az érdekel milyen egy nő belsőleg.

2019. febr. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a válaszokat
2019. febr. 17. 19:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!