Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy felejtsem el ha bele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el ha bele szerettem valakibe?

Figyelt kérdés

A munkából adódóan sok férfi megfordul nálam (igen az vagyok, de ne bántsatok ezért) és az egyikbe beleszerettem és többet érzek iránta, tudom hogy van családja én pedig arra kellek neki csak, de mégis azt érzem hogy szeretem. Hiányzik ha nem jön, talán ő az egyetlen aki nem csak annak tekint ami a munkám és érdeklődik felőlem ha itt van,nem csak tudjuk le a dolgot és szia.

23n


2019. febr. 18. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne találkozz vele és ne beszélgess vele többet és előbb utóbb elfelejted remélhetőleg.
2019. febr. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg élvezd ki minden percét,amíg hozzád jár,és álld a sorsot,amíg legalább egy dolog kelemessé tudja tenni ezt a fajta munkát.Szóval nézd a pozítív oldalát.
2019. febr. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyszerű. Hagyd abba ezt a "munkát".
2019. febr. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha megy hozzád legközelebb, akkor kezdj el vele beszélgetni arról, hogy abba akarod hagyni ezt a munkát, új életet akarsz kezdeni. A reakciójából láthatod majd, hogy csak "arra" tart téged, vagy esetleg többet érez ő is irántad. Persze esélyes, hogy a családját nem fogja elhagyni és max. csak szeretőnek fog megtartani.
2019. febr. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Járj el szórakozni, ismerkedj, barátkozz stb.

Mondják hogy az idő segít de csak akkor ha impulzusokkal töltöd fel. Ha pozitív élményeket szerzel férfiak terén akkor nem lesz gond ha pedig negatívat élsz át akkor igyekezz tanulni belőle.

2019. febr. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!