Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Komoly kapcsolatban élő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly kapcsolatban élő lányok, tavasszal ti is fogékonyabbak vagytok más pasikra?

Figyelt kérdés

Volt hogy valakivel flörtöltetek már vagy esetleg több is?

Ha több is volt akkor kettesben vagy hármasban a párotokkal együtt?



2019. febr. 18. 13:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Én tavasszal a hatalmas túrákra, a biciklizésre, a kimozdulásra vagyok fogékonyabb. Attól, hogy tavasz van még nem leszek hirtelen ribi, hisz előtte sem voltam az. Ha jól működik a kapcsolatom nem kell más, ha nem működik jól akkor sem más miatt vetek neki véget.
2019. febr. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Tavasszal hozzá szoktam fogni többet mozogni. Készítem a bikini alakomat. :D Magam miatt. Páromat szeretem és nem vágyom másra.
2019. febr. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Èn már télen is a bikini alakomra gyùrtam.
2019. febr. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Nem, akkor vagyok fogekonyabb mas pasikra, ha eppen hullamvolgyben erzem a kapcsolatunkat, es ugy erzem, massal biztos jobb lenne. Ez nem evszakfuggo, sot, inkabb teli problema, amikor kevesebbet jarkalnak el az emberek. Eddig minden parommal ev vege fele szakitottam.
2019. febr. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Semmilyen évszakban nem vagyok fogékonyabb más pasikra. A páromra randizgatás meg kirándulgatás szempontjából jobban. Télen is voltunk sok helyen, de nem szeretünk szétfagyni.
2019. febr. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%
A válaszok alapján úgy érzem, hogy gyk-n lehet a legtökéletesebb nőket találni! :D Mondjuk rejtély, hogy más témájú kérdéseknél miért a dolog ellenkezője derül ki.
2019. febr. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem a válaszolók tökéletesek, hanem a kérdés idióta.


Van aki flörtölget a párja mellett is, és van, aki nem. Aki ilyen személyiség, az nyilván nem csak tavasszal csinálja( honnan jött és miért pont a tavasz?? Nyáron vagy télen szerinted nem flörtölnek az emberek vagy mi?)


Egyébként nem egy megcsalás épp télen történt a környezetemben. Mi köze ennek az egésznek az évszakokhoz?


Mindegy, mert nekem is sikerült válaszolnom egy ostoba kérdésre.. :D

2019. febr. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
kérdésedre a válasz, ilyenkor a nők 90 százaléka prostituáltnak öltözik, függetlenül attól, hogy van-e fix izzadtságszag/fingszag a hálószobájukban, vagy éppen "szinglik" már második napja
2019. febr. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Komolyan..mintha állatok lennénk..
2019. febr. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#7: Vicces lenne, ha kiülnénk ketten egy kávézó teraszára, aztán megszámolnánk, hány lány öltözik a jó időben félmeztelenül. A flörtölés is felpezsdül ilyenkor, általában karácsony környékén jönnek ki nagy hírként azok a statisztikák, hogy karácsonykor és tavasszal van a legtöbb szakítás.

A kérdés nem idióta, hanem egy olyan összefüggésről szól, amit nem vettél észre. Itt meg azért tökéletes mindenki, mert itt senki sem flörtöl a párja mellett! :D

2019. febr. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!