Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy mégis szeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy mégis szeret csak megijedt a kapcsolattól?

Figyelt kérdés

Több mint két éve ismerjük egymást,akkor kezdtünk el beszélgetni. Többször hívott hogy találkozzunk,de én nem akartam tőle semmit ezért mindig csak halogattam a dolgot. Kisebb szünetekkel több mint egy évig beszélgettünk anélkül hogy találkoztunk volna. Mindig dícsért,azt mondta annyira szeretne megismerni,olyan szép vagyok hasonló. Egyszer véletlenül találkoztunk (egy suliba jártunk és volt vissza),nagyon meglepődtünk mindketten aztán utána is azt mondta hogy ismételjük meg és hogy menjünk ide-oda együtt. Még mindig halogattam a dolgot. Párszor összevesztünk kisebb dolgokon,aztán abbamaradt a beszélgetés. Július elejétől augusztus végéig egyaltalán nem beszéltünk,akkoriban azt hittem van barátnője. Szeptemberben írtam neki és úgy kezdtünk újra beszélgetni. Mindennap beszéltünk és újra elkezdett hívogatni,de ekkor már én is szerettem volna találkozni vele,csak kicsit féltem ettől az egésztől,hogy élőben olyan más beszélgetni meg azt hittem úgy unalmasnak fog gondolni vagy hasonló. Novemberben ismét véletlenül találkoztunk,annyira megörültünk mindketten,nagyon zavarban voltam csak hebegtem összevissza. Utána én mondtam hogy találkozzunk(erre 3napra) eljött értem,beszélgettünk elmentünk a mekibe,kocsikáztunk kicsit még. A következő héten volt a szalagavatóm,utána volt egy buli ahonnan írtam neki hogy haza tudna-e vinni és eljött értem. Kicsit be voltam rúgva még úgyis dícsért és annyira kedves volt velem. Az autójában beszélgettünk vagy 2órát,megfogta a kezem,simogatta a hátam, meg akart csókolni (amit nem hagytam mivel kicsit még részeg voltam és nem akartam hogy úgy történjen az első közös)megöleltük egymást a végén. Azt mondta nagyon jó volt és következő héten lejön hozzám de nem mondta mikor,én pedig vártam de nem jött,kiakadtam és összevesztünk. Kb. 1,5hétig nem beszéltünk de helyrehoztam,mivel én rontottam el akkor. Utána megint eljött hozzám és elmentünk vásárolni,beteg volt de úgyis eljött. Ez december közepén volt,a karácsonyt mindketten otthon töltöttük(60kmre lakunk egymástól,csak ő abban a városban lakik ahol én tanulok),de közben beszéltünk folyton. December végén úgy volt,hogy találkozunk de nem beszéltük meg konkrétan,végül aznap nem írt és nem mentem sehova. Másnap rákérdeztem mi volt ez,bocsanatot kért amiért nem szólt azt mondta nem tudott szabadságot kivenni majd bepótoljuk. Nekem ez rosszul esett de elnéztem. Külön szilvesztereztünk,amiből szintén volt egy kisebb nézeteltérés,de megbeszéltük. Január elején elkezdett megváltozni minden. Nem írt,csak akkor beszéltünk ha én írtam neki,szó sem esett a találkozóról,folyton azt mondta nincs ideje semmire. Kitartottam mellette és próbáltam megértő lenni,február elején találkoztunk előszőr december óta,mert vizsgaidőszak volt meg hát dolgozik,jó mindegy. Elmondtam hogy zavar hogy hanyagol és hogy akkor offoljuk ezt ha nem érdeklem, azt mondta őt 100%ban érdekli a dolog. Megkérdezte mit szeretnék azt mondtam nem tudom,elgondolkodom rajta. Elköszönt,azt mondta döntsem el mit szeretnék. Este írtam hogy többet mint barátság,erre azt írta ő ezzel nincs rendben. Aztan megkérdeztem hogy mi volt a korábbi és nem értem,mert én a barátom kezét nem fogom 2órán keresztül,azt írta nem jelentett semmit,ne beszéljünk róla többet. Kicsit még beszéltünk,utana elköszönt. Ki voltam készülve,folyton sírtam emiatt,nem hittem el amiket írt. Ráírtam hogy adnék neki tablóképet,mivel ő választotta ki és neki is rendeltem belőle. Azt mondta megbeszéljük mikor és elfogadja persze. Amikor tényleg megkaptam a képet újra írtam hogy nálam van odaadom amikor neki jó. Nem írt vissza,újra írtam mérgemben hogy erre hogy képes,azt írta hagyjam az előző után nincs kedve beszélgetni majd odaadom. Erre nem tudtam reagálni,rosszul esett. Rá 3napra elmentünk szórakozni a barátaimmal de csak ő járt a fejemben. Válaszoltam neki erre,hogy majd eljön odaadom és az úgysem jelent semmit. Másnap elolvasta és letiltott mindenhonnan. Miért csinálta ezt?

Ő 23/F én 19/L


2019. febr. 18. 22:58
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Rossz kategóriába írtad a kérdést. Ez csak egy tini nyűglődés, ami nagyon messze van a felnőtt párkapcsolattól.
2019. febr. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%
Nem olvastam el az egészet, ne haragudj. De egy dolgot biztosra tudok neked mondani. Ha valaki szeret, akkor nem ijed meg a kapcsolattól. Aki veled akar lenni az veled is lesz. Az ő részéről ez kicsit sem viszonzott.
2019. febr. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
bocs, de nem. majd rájössz, ha idősödsz. ha valaki szeret,akkor az veled lesz. ilyen egyszerű a dolog. ezt az embert meg felejtsd el.
2019. febr. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Ez egy hosszú kínlódás volt. Nem szeret. Meg is mondta, nem akar kapcsolatot. Talán pár dugás belefért volna neki, talán az elején többet is akart volna, ha nem utasítod folyamatosan vissza, de mindennek van hátra. Az biztos, már semmit nem akar tőled.
2019. febr. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem ott romlott el a dolgot, hogy nem hagytad, hogy megcsókoljon.

Visszautasítottad őt, neki ez rosszul esett. Utána pedig zaklattad. Sajnos van ilyen, hogy valami nem működik.

Ha annyira nagyon bejöttél volna neki, akkor keresne, akármi is történik.

2019. febr. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem pedig ez csak félreértések sorozata,és az abból fakadó sértődések,ami még meg is oldódhat.Szóval lehet ezt csak nyűglődésnek titulálják,és tinikategóriának,de erre egy 30 éves is képes.És szerintem ez még nem csak ennyi volt.
2019. febr. 19. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A visszautasítással és sorozatos hisztikkel ha még jogos is volt elvágtad az utad. Amit max tehetsz, hogy bocsánatot kérsz tőle valahogy. Ebben a korban főleg, meg amúgy is a férfiak nagy része nem vár éveket egy nőre. Az egyetemen meg pasizz be.
2019. febr. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!