Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdeklődnek irántam fiúk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdeklődnek irántam fiúk, férfiak, mégis magányosnak érzem magam mostanában. Mi tévő legyek? Érdekkapcsolatot nem szeretnék.

Figyelt kérdés
2019. febr. 12. 23:02
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Ez esetben javaslok egy érdektelen kapcsolatot. ;)
2019. febr. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
igen? És megkérdezhetem mi lenne abban a jó,előny?
2019. febr. 12. 23:09
 3/10 anonim ***** válasza:
73%

"És megkérdezhetem mi lenne abban a jó,előny?" Mekkora érdeke bér vagy te. :D

32/f

2019. febr. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nyilván rossz helyen keresem a választ.
2019. febr. 12. 23:11
 5/10 anonim ***** válasza:
73%

Hát, míg nem ismerkedsz emberekkel, addig csak a sündörgést fogod észlelni, a miértjét nem. Miért nem ismerkedsz ezekkel az emberekkel?

32/f

2019. febr. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

úgy érzem,nem vesznek komolyan....eleve a céljuk az nem egyezik az enyémmel. ilyen értelemben nincs extra célom, de az érzelmeket nem tudom feladni...igenis egy olyan kapcsolatot szeretnék,ahol kölcsönösen vannak.


Ténylegesen több érdeklődő személy is van irántam..de ettől még ugyanúgy egyedül érzem magam,mikor van egy kis időm..és belegondolok,hogy jó lenne valaki mellettem

2019. febr. 12. 23:30
 7/10 anonim ***** válasza:
52%

"úgy érzem,nem vesznek komolyan....eleve a céljuk az nem egyezik az enyémmel. ilyen értelemben nincs extra célom..."

Ha ezt mondod akkor is, mikor mondják, hogy te is mesélj kicsit magadról vagy hogy képzeled el magad 10 év múlva, akkor hidd el, nem tűnsz túl komolynak. Igazából csak abból tudnak kiindulni, amit az emberek általánosságban (ismeretlenül is) szeretnek, ez pedig az evés, ivás, baxás és a játék. Érzelmek kialakulhatnak ezek során is, szóval nagyon elkeseredni nem kell, de ha ez számodra sértő vagy kiábrándító, akkor a céljaidon kezdj el gondolkodni és ahhoz találni társat, mert a így nem vagy komoly, veled sem lesznek azok.

Gondolj csak bele... a majd alakulra mit lehet alapozni? Nekem legyen célom és csináljuk azt? Oké. Aztán mondjuk pár év múlva bekattan, hogy még is van a célod és amit eddig csináltunk, az pont a tök ellenkezője, szóval vagy megyek veled önmegvalósítani vagy lehúzzuk a rolót. Ellenkező esetben kéne ez neked kérdező? :)

32/f

2019. febr. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%

Így jártál.


Nem tudhatjuk mi, hogy miért pont olyanok iránt nem táplálsz érzelmet, akik érdeklődnek irántad. Talán ez is az a tipikus helyzet, amikor csak az elérhetetlen fiúk után sündörögsz, míg nem értékeled azt, aki veled lenne. Ez esetben fogadd el, hogy egyedül maradsz.

2019. febr. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%

"Érdeklődnek irántam fiúk, férfiak, mégis magányosnak érzem magam."

Ez a 2 nem zárja ki egymást. Ha nem vagy senkivel sem, akkor hiába keresnek téged 3-an, ha mindegyiket lerázod.

Az a szomorú, hogy vannak olyan nők, akik úgy gondolkodnak, mint te. Nem kell nekik senki sem, aztán nem értik miért magányosak.

2019. febr. 13. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
85%

Erre most milyen választ lehet adni szerinted? Minden 2. tinilányt körülugrálják a pasik, aztán előadják az önsajnáltatást, hogy magányosak és egyedül halnak meg. Őszintén: Ha odaállna eléd egy milliomos, hogy szegénynek érzi magát, komolyan tudnád venni?

Igazából ilyenkor annyi lenne a normális, hogy aki megfog, azzal ismerkedsz. Valószínűleg a külsőségek alapján szűrsz, ezért olyan pasik maradnak bent, akik bár tényleg jól néznek ki, többségében csak szexet akarnak.

2019. febr. 13. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!