Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti is szoktatok így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti is szoktatok így lenni?

Figyelt kérdés
Velem sokszor megesik, hogy kedvesebben beszél velem egy srác, s én már rögtön elszállok, és biztos vagyok benne, hogy tetszem neki, holott lehet, hogy tényleg csak kedvességből beszélt úgy. Ti szoktatok-e így lenni?
2010. júl. 1. 19:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen :D Múltkor is... nekem régóta bejön egy srác és egy buszon voltunk. Odaállt mellém és véletlen hozzáért a kezemhez és már egyből kombináltam :D
2010. júl. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze, ez termézsetes dolog.
2010. júl. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze.Szerintem mindenkinek van ilyen sztorija.
2010. júl. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

:D igen szokott, teljesen bekattanok magamtól néha olyankor:D

am azt vettem észre, hogy azok a fiúk kellenek, akik még hozzám se szóltak. össze akad a tekintetünk, helyes a srác és én kész vagyok. lehet nem is kellek a fiúnak, de nekem ő kell, őt akarok. szerelmes leszek egy pillantástól. viszont ha van egy fiú, bókolgat, közeledik, nem kell, nincs benne semmi vonzó:S

másokkal is van ilyen :$?

2010. júl. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
41%

19:37 az ilyenek miatt fog kihalni az emberiség :D

leszarjátok azokat akik megtesznek mindent, hogy legalább egy pillantásra méltasd de azok meg kellenének akiknek ti ku*vára nem... gratula!! nyominger

2010. júl. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igaza van az utolsó kommentelőnek.A nőket nem érdekli a normális pasik,csak azok akik szopatják őket,tényleg lődd fejbe magad te undormány féreg
2010. júl. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ne offoljatok!
2010. júl. 5. 09:23
 8/8 anonim ***** válasza:
volt már ilyen nekem is. :)
2010. júl. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!