Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez flörtölés, vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez flörtölés, vagy csak udvariasság?

Figyelt kérdés

Látásból ismerem az illetőt. Kalauzként dolgozik, rengeteg emberrel kerül kapcsolatba ennek köszönhetően egy nap. Általában csak köszönés, jegyellenőrzés és elköszönés, ami lezajlik vele mindenkivel. Biztos, hogy nem én vagyok az egyetlen, akivel közvetlenebb, de a többieket ismerheti, mert beszélgettek pár mondatot. Velem csak a megszokott kommunikáció zajlik általában. Valószínűleg jobb napom lehetett, vagy nem tudom, de egyszer hozzá tette az elköszönéshez, hogy "Drága". És kicsit tovább is időzött a jegyemmel (érvényes volt természetesen :D). Csak olyan furcsa, hogy ha semleges kommunikáció van köztünk mindig, mégis egy kicsit közvetlenebbre vette. És nem tudom, hova tenni. Kereskedelemben dolgozom, vannak törzsvásárlók, mégsem hívok így senkit, mert ez már bizalmasabbnak számít nálam.

Mit gondoltok? Nem akarom túlgondolni, de kíváncsi vagyok mások véleményére is.


2019. febr. 20. 01:27
 1/10 anonim ***** válasza:
49%

Ez bunkóság kategória nálam.

Nem drágázok le senkit.

Max a párom!

2019. febr. 20. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
engem szoktak drágámnak, angyalkának meg mit tudom én minek nevezni, engem nem zavar. de leginkább nők mondják ezt.
2019. febr. 20. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Elősször azt hittem valami hajón kalóz :)
2019. febr. 20. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha idősebb “bácsi” akkor oke.

Ha kis suhanc akkor hulyen veszi ki magat.

Sok mulik a hangnemen, stiluson, szemelyen aki mondja. Mert az elso hozzaszolo bunkot kepzelt el, en meg egy aranyoska bacsit aki le aranyomoz dragamoz mert mar szazadjara lat. Hat baromira nem mindegy ;D

2019. febr. 20. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet szimplán jó fej akart lenni. Elég monoton a munkája, így neki is jobbha beszélget közben az utazokkal.
2019. febr. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg kedvel téged, ez biztos. Nem biztos, hogy flörtöl, de benne van a pakliban. Ahogy az is, hogy simán egyszerűen több utast is így hív. Nyilván nem mindet, de akikkel jól elvan.
2019. febr. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Olyan negyvenes férfi. Nem hiszem, hogy jól elvan velem, mert totál semleges, amit kontaktolunk. Én utazom, ő meg a munkáját végzi.
2019. febr. 20. 08:44
 8/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak úgy kicsúszott a száján, lehet, hogy próbálkozott.

Nézi a reakcióid, hogy van-e szándék.

2019. febr. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Engem a hentes szokott mindig csillagomozni meg drágázni, meg meg szokta kérdezgetni néha, hogy mit főzök a húsból, de nem szoktam neki nagy jelentőséget tulajdonítani.
2019. febr. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, de ez egy kicsit más szituáció. Mármint, ha kérdezi, hogy hova utazom, vagy valami ezzel kapcsolatos beszélgetésünk van legalább egyszer, akkor már kialakul egy olyan kapcsolat, hogy ismerősök vagyunk. Vagy nem tudom, hogy megfogalmazni. De így olyan semmilyen.
2019. febr. 20. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!