Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szimplán udvariassági gesztuso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szimplán udvariassági gesztusok, vagy valamiféle kötődés kezdete?

Figyelt kérdés
Egy lány "barátommal" (elég nehéz meghatározni, hogy mi van köztünk) közel kerültünk egymáshoz, aránylag sokat beszélgetünk, viccesen piszkáljuk egymást, és rendszeres a testi érintkezés (puszival köszönés, egymás megérintése, simogatása, megölelése). Párszor már volt nálunk, és első alkalommal is nagyon közvetlen volt, órák hosszat elvagyunk együtt, és amikor rákérdeztem, hogy pl. szalonnasütésre eljönne-e, mondta, hogy igen. Részemről megvan a vonzalom iránta, és úgy sejtem, az ő részéről is irántam. Ha telefonon beszélünk, az utóbbi időben gyakran mondja, hogy "üdvözlöm az otthoniakat", és rendszerint szoktam neki mondani, hogy vigyázzon magára, de legutóbb már ő is hozzátette, hogy "te is". A fentiek alapján elképzelhető, hogy ez nem csak udvariaskodás a részéről?

2017. aug. 29. 22:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, elképzelhető.

Szerintem kezdj el nyomulni kicsit, mert ha sokáig nem fogsz, barát lesz csak belőled.

2017. aug. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon úgy tűnik, hogy kölcsönös a vonzalom. Persze, biztos csak akkor lehetsz, ha "színt vallasz".
2017. aug. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 xbite válasza:
0%
Full kamu
2017. szept. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!