Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell ez? Mire jó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell ez? Mire jó?

Figyelt kérdés

Miért akar nekem ajándékot venni a szülinapomra, ha szakítottunk 6 hónapja. Azóta találkoztunk párszor.


Persze, én még mindig szeretem és folyton azon ábrándozok, milyen jó lenne, ha összejönnénk... ő meg olyanokat mond, hogy semmi közöm az életéhez, kivel randizik, stb. hisz szingli. Azt csinál, amit akar.


Akkor miért kérdezgeti tőlem, hogy mit vegyen nekem a szülinapomra? Mi értelme van ennek az egésznek?



2019. febr. 21. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet még szeret téged, de már csak barátként. A barátok is vesznek egymásnak ajándékot.
2019. febr. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de tudja, hogy én szeretem. kvázi, nem vagyunk barátok.
2019. febr. 21. 17:12
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert élvezi a helyzetet, talonban tart. A kérdés inkább az, minek beszélgetsz vele, ha nem vagy túl rajta, és fáj a dolog? Magadat kínzod, tök feleslegesen.
2019. febr. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Offolnod kéne már...

32/f

2019. febr. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

most mit hisztizel??


azt mondod szereted ábrándozol róla stb stb...akkor örülj, hogy kapsz tőle ajándékot..


most totál ellentétesen beszélsz.

2019. febr. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

ez nem hiszti. Csak, egyáltalán nem olyan minőségben érzünk egymás iránt.. és mindenfajta ilyen gesztus, arra adhat következetetést, amit ő nem akar.


Szóval akkor minek is???????

2019. febr. 21. 17:39
 7/8 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ezzel a kérdéssel is csak tovább táplálod magadban a reményt, hogy egyszer majd talán újra összejöttök, és minden a régi lesz. Pedig az már sose lesz. Ő élvezi az életet, randizgat, ismerkedik, te meg szenvedsz és reménytelenül vágyakozol vissza. Most szándékosan kínzod magad?


Ha egyszer szakítottatok, akkor onnantól előre kell nézni, nem pedig hátra. A szerelem nem múlik el egyik pillanatról a másikra, idő kell hozzá, és tudatosan dolgozni érte, nem pedig ellene. Engem feleségem sok éves kapcsolat és közös gyerek után hagyott el miután szeretőt tartott. És még ezután is legalább fél évre volt szükségem, hogy elmúljon az iránta érzett szerelem. És mindez úgy, hogy tudatosan dolgoztam rajta, eldöntöttem, hogy nincs visszaút, nem reménykedtem egy percig sem, hogy visszacsináljuk, kerültem minden félreérthető, intim helyzetet, ajándékozást, fizikai közelséget, érintést. A gyerek miatt most is napi kapcsolatban vagyunk, de ezeket a határokat meg kellett húzni, különben sok-sok évig hasonló helyzetben lennék, mint Te most.


Visszatérve a kérdésedre: Mi értelme, hogy szülinapi ajándékról kérdezget? Az égvilágon semmi. Ez csak arra jó, hogy fenntartsa benned a bizonytalanságot, hogy talán még van esélyed, hogy újra összejöjjetek. Mondd meg neki, hogy már nem vagytok egy pár, semmi szükség ajándékokat venni.

2019. febr. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7-es, KÖSZI!!!!!! :)
2019. febr. 21. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!