Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves "férfiak"! Miért/mire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves "férfiak"! Miért/mire jó ez nektek?

Figyelt kérdés

Miért jó egy lányt hónapokig hitegetni,hogy így szeretitek meg úgy szeretitek aztán amikor már a lány azt hiszi,hogy minden oké, akkor leléptek a semmibe? Nem vagyok se ronda se hülye,de már nem az első ilyen eset történik meg velem. Néha azt hiszem,hogy túl normális vagyok a másik nem számára... azt meg már nem is taglalom,hogy ezek a drága expasik milyen nőket szednek össze utánam...

Itt sír egy csomó pasi,hogy már nem lehet normális nőt találni, aki ismerkedne is velük, hát pontosan ezért nem találtok,mert már én is mindenkit elküldök a francba,hogy bocs,de nem akarok ismerkedni,mert EZÉRT?! nincs értelme.


2015. okt. 15. 22:53
1 2 3 4
 1/39 opened paradise ***** válasza:
77%

Tehát mások miatt nekem kell szopnom?

Akkor fogazok...

2015. okt. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
29%

Mindenki azt kapja,amit érdemel.

Takarodj aludni.

2015. okt. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
49%
Szerezz barátokat,ne legyél kapcsolatfüggő!
2015. okt. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
62%
Ugyanezt érzem én is:) Nem érdemes magát adni, ha normális, kedves lány vagy, beléd rúgnak, eldobnak egy rosszabbért. Valamiért a magyar pasik nagyrésze ilyen (sok panaszt hallok).
2015. okt. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
Szerintetek,ha azt tapasztalom,hogy minden normálisnak tűnő pasi átbasz, akkor lesz kedvem bárkivel is ismerkedni?... :D Ja és még mielőtt azért is megkapnám, nem nem szokott érdekelni,hogy van e bmw-je vagy nincs...
2015. okt. 15. 23:01
 6/39 anonim ***** válasza:
66%
Miért a mi hibánk, hogy te a hü1ye pasikra buksz?
2015. okt. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
92%
bocs, de ezeket mégiscsak te szedted össze, nem? Most én mért vagyok hibás, hogy rossz a keresőd? Állítsd be jobban! ne hülyéket keress akik normálisnak hazudják magukat...
2015. okt. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 Kisboltos ***** válasza:
77%

Én ugyan ezt tapasztalom nőkben.

Ne aggódj majd csak te is találsz egy neked megfelelő párt. Addig élvezd a szingli életet! Én is azt teszem.

2015. okt. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
42%

"Nem vagyok se ronda se hülye,de már nem az első ilyen eset történik meg velem."


Akkor mégis csak az vagy...

2015. okt. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
88%

"Mindenki azt kapja,amit érdemel.

Takarodj aludni."


"Szerezz barátokat,ne legyél kapcsolatfüggő!"


"Miért a mi hibánk, hogy te a hü1ye pasikra buksz?"


majd amikor fiúk hisztiznek, had idézzek már. :D

2015. okt. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!