Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek, elvarhatom hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek, elvarhatom hogy fizesse ezt?

Figyelt kérdés

Voltam egy pasival lefekudtem vele par hónap utan megismertuk egymast es meselte hogy elköttette magat mert 2 nötöl lett 4 gyereke es nem akart többet . Tehat biztonsagos vele stb

Lefekudtem vele kb masfel hete es marcius elejere kell megjöjjön , de kulönös jeleket erzek magamon nagyon feszul a mellem es faj , pont mint mikor terhes voltam a lanyommal

Peteéréskor nem szokott fajni a mellem

Minden hónapban meg szokott jönni 2 ikan vagy 4 ikén

Mi van ha terhes vagyok?

Felhivtam es azt mondta hogy ö sterilizalv van tehat úgy nez ki hogy a hozzaallasa nem túl jó

El akarom vetetni , de szeretnem ha ö fizetne az abortuszt

Mit tehetek? Ezek szerint nem fog hinni nekem?

Nem is tunt úgy h elelvezett mert csak egyet sóhajtott gondoltam beleunt

Mit tudok csinalni?


2019. febr. 22. 16:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
Tesztet csináltál? Talán utána lehetne gondolkodni a következő lépésen.
2019. febr. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Nem csinaltam , nem merek . De igy csak terhessegkor fajt a mellem

Lehet atvert ez a senki

2019. febr. 22. 16:58
 3/19 anonim ***** válasza:
70%
Ebből azt szűrtem le, hogy elég naív lehettél, vagy elég könnyelműen vetted a dolgot. Fizetned kellene neked, hogy máskor óvatosabb légy. Amolyan tanulópénz.
2019. febr. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%
Mit tudsz csinálni? Tanulni belőle. Ha nem akarsz gyereket, védekezel.
2019. febr. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Először is vegyél egy tesztet. Teljesen felesleges addig hívogatni a másikat.


Amúgy meg óva intelek a gumi nélküli szexeléstől, főleg olyanokkal, akik fűvel-fával natúrba dugnak csak azért, mert gyerek nem lesz. Betegségeket is össze lehet ám szedni, nem csak babát.


Ha netán terhes lennél, akkor sem fogja kifizetni, ha nem akarja. Nem kötelessége. Gyerektartást fizetni kötelessége, de 5 gyerek mellett ezzel nem kalkulálnék.

2019. febr. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Az se biztos, hogy tényleg sterilizáltatta magát. Valószínűleg csak blöffölt, hogy ne kelljen gumit húzni.

Csinálj tesztet, aztán lehet gondolkodni a továbbiakon.

Nem hinném, hogy fizetné az abortuszt.

Arra viszont jó lesz ez a sztori, hogy legközelebb nem bízod magad másra. Remélem megtnultad a leckét.

2019. febr. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csinálj azonnal tesztet. Minél korábban derül ki a terhesség, annál "jobb". Lehet nem is vagy terhes. Mennyi idős vagy? Menopauza esetleg nem lehet?

Örülj neki, ha esetleg a felét kifizeti a pasi. Mondatja azt is, hogy ő steril, ezért te valaki mástól estél teherbe. 38 ezer most az abortusz.

Szerintem intézd a terhességmegszakítást, mire időpontot kapsz az orvoshoz, utána a területi védőnőhöz kell menni, ő ad három nap gondolkodási időt, utána vissza a védőnőhöz, ő ad igazolást, majd időpontot kapsz a műtétre. Ez hetek lehetnek.

2019. febr. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
90%
Talán nőgyógyászhoz kéne előbb ellátogatni,vagy tesztet venni,és nem a jelekből megítélni,hogy terhes vagy,főleg ùgy hogy elköttette magát.Nem felnőtt viselkedésre valk nem merni tesztet csinálni...Hormonváltozás miatt is történhet ilyesmi.
2019. febr. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Eszerint pl. 600-ból egyszer van ilyen.

az akkor tök romantikus.

Bár én így nem feküdtem volna le azért, bemondásra.

De nem is értem, mi történt..utána ismerkedtetek tovább? Vagy mi? Az első rész vesszők nélkül értelmezhetetlen

2019. febr. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
87%

1. Rettegés meg találgatás helyett csinálj terhességi tesztet.

2. Kifizettetni nem tudod az esetleges abortuszt.

3. Ismerkedési fázisban védekezés nélkül nem fekszünk le senkivel.

4. A sóhaj is lehet az orgazmus jele, nem mindenki nyög nagyokat.

(Amúgy hogy nem tűnik fel valakinek, hogy a másik elélvezett-e vagy sem?)

2019. febr. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!