Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek ha mindig sovanynö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek ha mindig sovanynök miatt hagytak el?

Figyelt kérdés

En teltkarcsú vagyok , dekorativ de , nagymell , babaarc stb , mindig 68-75 kiló közt mozgott a súlyom es a pasiim mindig megleptek ilyen ötven kiló köruli csajokkal . En sose voltam sovanyalkat

Most megismertem egy pasit aki szerint köver vagyok pedig most fogytam is par kilót , es en szexinek latom magam , sminkelek is.

Nagy csalódasomra a pasasoknak a kimondottan sovany nö tetszik

En 167 cm magas vagyok , es emiatt úgy erzem magam mint egy elefant folyton, mert nem kellek senkinek vegulis

Nagyon rosszulesik , visszautasitva erzem magam

Tudok fogyni de nem akarom hogy kimondottan sovany legyek .

Fogyjak le 55 re , ha nekem igy is jó , vagy mit tegyek



2018. szept. 19. 10:09
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Kerüld el a felszínes pasasokat és keress olyan férfit aki Téged keres
2018. szept. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Vagy megvárod azt, aki így elfogad, - de lehet, hogy nem holnap jön - , vagy lefogysz, hogy elkelj a piacon. Ez a két lehetőséged van, te tudod, melyik fér neked bele. Igen, én is ezt tapasztalom, hogy a sovány nők, akiken maximum 3 kg túlsúly van, hogy ők azok, akikre a férfiak vágynak.
2018. szept. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
13%
Magassagodhoz az 55kg az jó lenne. Sokkal csinosabb lennél. "így is jó nekem" már beletorodtel nincs kedved a fogyashoz ha még nincs kedved akkor még fogadd el h a pasik nem téged fognak valasztani
2018. szept. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Hihetetlen hogy meg ebbe a súlyban is debellanak szamitok
2018. szept. 19. 10:17
 5/32 A kérdező kommentje:
42 eves vagyok . Csak nem kell 55 kiló legyek
2018. szept. 19. 10:18
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Ez fura, nekem több férfi ismerősöm van oda a teltkarcsú alkatért, mint a soványért...

Keress olyat, akinek te vagy az ideálja!

2018. szept. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj..bármennyi is legyen a súlyod, mindig lesz olyan, akinek úgy vagy tökéletes/nem tetszel neki úgy. Én mindig vékony voltam, 46 kg/157 cm, de hidd el, nekem is volt már olyan randipartnerem, aki fel akart hízlalni. Megmondtam neki, hogy ha a teltebb lányokat szereti, akkor tök egyszerű, keressen olyat. Szóval ha le is fogynál, akkor sem lennél mindenkinek az esete.
2018. szept. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
48%
Jaj menj már a 3,14csába, tökmindegy hányszor írod ki, és hogy, attól még tudjuk, hogy ki vagy. Nem kellesz a pasinak, fogd már fel. Nem csodálom, hogy nem akar, elég idegesítő vagy, nyomulsz, a rögeszméddé vált. Ideje lenne befejezned, mert baxott szánalmas vagy az állandó siránkozásoddal.
2018. szept. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Sajnos olyan nincs , akinek en lennek az idealja . 42 eves koromig nem talaltam meg , mind sovanyat akarnak
2018. szept. 19. 10:20
 10/32 anonim ***** válasza:
69%
68 kg még egészséges.75kg már nem. Előbbi tömeget tartva, csak ízlés kérdése mennyire kívánatos az alakod. Ha jól érzed magad vele ne fogyj.
2018. szept. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!