Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudassam Vele, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudassam Vele, hogy vágyom rá és hogy hiányzik a közelsége? Félek az elutasítástól.

Figyelt kérdés
4 hónapig együtt dolgoztunk heti 1x.(sajnos már nem) Ő kezdeményezett, nem tolakodóan. Mindenben bejövök Neki, Ö is nekem.Érintések, mosoly, szavak munka közben, búcsúzáskor puszi."Nagyon szép feneked van" mondta.Egyszer megmasszírozta a derekamat.Újévre sms-ben kívántam Neki, hogy teljesüljenek vágyai. Ez jött válaszként:(y)\=D/ Egyértelmű, hogy szexet akar de nem tudom, hogyan közöljem Vele, hogy én is vágyom rá. Tudom, hogy hiányzom neki. Felhívni nem merem, és sms-t sem merek írni, mert ha nem válaszol elsüllyedek szégyenemben. Mindketten vágyunk egymásra de úgy érzem, hogy nem merünk lépni és csak szerencsétlenkedünk.1 hónapja találkoztunk kb.5 percre. Örült nekem, látszott rajta. (45) Nős, sok pénz, sok gyerek. Én (46) sem egyedül de gyerek nélkül.
2019. febr. 24. 13:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Neked az kell amit adott. Nagyon szomorú, ha ezt oda haza nem kapod meg. Ha nincs még gyerek, miért nem váltasz? Mert neked a figyelem kell... azt minden új pasi aki akadna és érdeklődik irántad, megadná. De ne így. Ne màr így...
2019. febr. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!