Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezhet olyan, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet olyan, hogy egy férfi annyira fél a csalódástól/elutasítástól, (kölcsönös komoly vonzalom esetén), hogy nem mer lépni? Fél a komoly/hosszú távú kötődéstől, ezért kihátrál, ha ilyen helyzet elé kerül? N

Figyelt kérdés

Miért válik ilyenné valaki?

Mi lehet az oka?


2016. ápr. 23. 17:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekkori csúfolások -> elhitetik az emberrel, hogy gyökér -> emiatt sokáig nő közelébe se megy-> ha igen, akkor elutasítják -> emiatt el is hiszi, hogy gyökér, és nem kell senkinek -> ebből meg kialakul, hogy eddig nem kellettem senkinek most se fogok kelleni-> ha mégis összejön valami, akkor meg biztos nem leszek neki elég egy idő után. (Egyébként lehet közrejátszik az is, hogy ismerősei körében csak a rosszat hallja a párkapcsolatokról, mert a jót nyilván nem mondják el neki annyiszor, mint a rosszat, és kialakul benne egyfajta elképzelés, hogy neki ez meg minek kéne. ) 22/F
2016. ápr. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen,van
2016. ápr. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Létezhet!
2016. ápr. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy a nő mennyire ad egyértelmű jeleket neki.
2016. ápr. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Együttérzek, én is hasonló szituban vagyok... :(
2016. ápr. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

létezik, én is ilyen vagyok. Miért? a múltbéli csalódások miatt.


Ha meglátok egy nekem tetsző nőt, akkor egyből az ugrik be, hogy úgyis elhagyna másért csak idő kérdése, és ez nem önbizalomhiány, pusztán rossz beidegződés a múltbeli események miatt.

2016. ápr. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
létezik, de szerintem nemcsak a korábbi párkapcsolati csalódás miatt lehet! (viszont,ha igazán szerelmes lenne,akkor tűzön-vizen is utána menne a dolgoknak!)
2016. ápr. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen nőben is természetesen. Most ezt annyira hihetetlen elhinni egy olyan korszakban, ahol már az általános iskolában elkezdik szekálni egymást a gyerekek?

Még ha a legtöbb ember normális gyerekorral is rendelkezik, mindig lesznek olyanok is akiknek azért kur@a szar volt és valamiért semmi sem jött össze nekik. Ők azok a "kicsit különcök" amivel semmi baj nincs, ilyen ember is kell.

Rengeteg oka lehet annak, hogy valaki nem akar párkapcsolatot vagy fél belevágni. Nem mindenki érzi azért rátermettnek rá magát, mert míg van aki úgy fogja fel hogy ez tök jó dolog, és kb semmi dolga, semmi lelkiismerete a párjával szemben, vannak olyanok is akik ezt feladatként élik meg, megfelelési kényszernek, mindennapi kihívásoknak, hogy nehogy csalódjanak benne vagy csalódást okozzanak, vagy elrontson valamit az illető. Na, ők általában kerülik az ilyen helyzeteket. Ez van!

2016. ápr. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Jelek....a mai jelek lóf**aszt sem érnek. Vagy cselekedj vagy ne cselekedj semmit, a jeleket mindenki figyelheti jobbra balra, attól még nem fog megnőni az önbizalma, hogy kezdeményezzen.

Te is nyugodtan kezdeményezhetsz ha látod rajta.

2016. ápr. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Létezik. Nők is vannak így, nem csak férfiak.

Az alább felsorolt okok végett. Lelkileg nagyon instabilak és bizonytalanok, nem mernek lépni. Nagyon sok türelem és kitartás kell hozzá hogy ez helyre billenjen benne. És persze, neki kell erőt vennie magán és kilépni az árnyékból a fényre, lerombolni a falat, amit maga köré épített.

Egyébként rájátszhat a családi neveltetés, így a természetéből adódóan is lehet bátortalan, félénk.

2016. ápr. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!