Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfi akivel ismerkedem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfi akivel ismerkedem ezek szerint nem normális?

Figyelt kérdés
A pasi akivel beszélek azt mondta hogy a volt barátnője lehúzta anyagilag. Volt olyan arra is rákérdezett az interneten mit nézek. Még nem találkoztunk, de már különböző beceneveken szólít pl. drága stb. Szíveket, rózsákat is küld nekem Facebookon üzenetben.
2019. febr. 24. 17:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből azt gondolod, hogy nem normális? Én nem látok ebben semmi különöset. Mondjuk küldhetne élőben is virágot, bár ő lehet úgy gondolja, még nem ismer, ezért nem is költ rád.
2019. febr. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hozzátenném azt is hogy képeket követel, pedig nem is ismerem. Hozzátenném Facebookon ismerősöm, és láthat rólam képeket. Meg olyanokat ír milyen jó lenne engem átölelni, meg hogy ő szerelmes tudna belém lenni.
2019. febr. 24. 17:08
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet normális, csak nekem rafináltnak tűnik. Az ilyenekkel jobb vigyázni.
2019. febr. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Egy fontos infó kimaradt.

Mióta ismerkedtek?

Nem tűnik őrűltnek, nekem sem...

2019. febr. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
2 hete beszélünk Facebookon.
2019. febr. 24. 17:57
 6/8 anonim válasza:

Ez elég kevés idő, így már érthető.

Jobb ha vigyázol vele.

2019. febr. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem volt már dolgom nem normális emberrel, ezért ez, amit te leírtál, koránt sem tűnik annyira elvetemült dolognak.


Majd ha randin közli veled, hogy csak úgy öltözködhetsz, ahogyan ő megmondja és hogy többé nem találkozhatsz a barátaiddal, nem sminkelheted magad, nem vehetsz fel szoknyát, majd mikor közlöd vele, hogy oké, ennyi elég is volt, nem akarsz vele többet találkozni és ezt ő úgy reagálná le, hogy mire hazaérsz, öt levelet írna arról, hogy milyen hálátlan egy r-banc vagy és össze kellett volna tenned a két kezed, hogy egyáltalán szóba állt veled; na akkor írd, hogy nem normális. Életemben nem fogom elfelejteni azt az elmebeteget.

2019. febr. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezt pont tegnap kérdezted meg,szinte ugyn így,csak gondolom a két válasz kevés volt.
2019. febr. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!