Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan legyek magabiztosabb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek magabiztosabb a fiúkkal, ismerkedésben?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az a problémám, hogy amióta tudom az eszemet sose voltam túl jó a fiúkkal való kommunikációban, ami egy darabig nem volt probléma aztán kezdett kicsit zavarni, hogy folyton csak lányokkal beszélgetek és lány barátaim vannak. Régebben voltak kísérleteim, hogy kezdeményezek másoknál, de túlságosan zavarban voltam folyton és nem igazán voltam jó a téma találásban, beszédben. Mostanra már jobb a helyzet már csak akkor vagyok zavarban ha legelőször beszélünk és ez szép lassan elmúlik. A probléma az, hogy még mindig nehezen kezdeményezek, nem tudom hogyan tartsam fent a kapcsolatot kettőnk között. Illetve amúgy is visszahúzódó vagyok és nem tudom hol tudnék ismerkedni, bulizni sem járok meg nagyon sehova az iskola miatt csak színházba, de ott nem nagyon tudom hogyan lehetne ismerkedni. Tudnátok ebben kicsit segíteni, hogy hogyan álljak magabiztosabban a fiúkhoz és hol tudnék megismerkedni másokkal!
2019. febr. 26. 16:43
 1/4 anonim válasza:
Velük is mindig politizálsz? Lehet, hogy ez a baj
2019. febr. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A fsznak van ez ebben a kategóriában? Lány vagy ha csúnya vagy esélyed nincs ha szép vagy semmit nem kell tenned.
2019. febr. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha osszehövetel van akkor emeld fel a poharad és mond hangosan

Kapja be minden fideszes.

Hidd el a jelenlévők 98% a veled fogja mondani és utána egy beszélgetés is könnyebben kialakul

2019. febr. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2-es! Mintha csak magamat hallanám! Ment a zöld 👌
2019. febr. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!