Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel lepjem meg újdonsült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lepjem meg újdonsült páromat szülinapjára? Még csak egy hete vagyunk együtt, anyagi helyzetünk ég és föld. A kezén az óra többet ér, mint az életem kb. Egy ilyen srácnak mit lehet venni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 29. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:
birkagyomorral
2011. aug. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Mezsaros2008Erno ***** válasza:
legyél 1 hétig a szexrabszolgája
2011. aug. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne vegyél ajándékot, hanem csinálj.. Az én barátnőm egy közös képpel, saját rajzával, ami a kettőnk kezét ábrázolja, szerelmes idézetekkel köítve. Gyanítom hasonló ajándékot senki mástól nem fogok kapni, soha..
2011. aug. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 twinky ***** válasza:
Vetkozz le... lejjebb!
2011. aug. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom miért okoz egyeseknek mennyei kielégülést, ha valami szarpoénos választ tudnak adni.



hmm, mondjuk csinálhatnál neki cd-t, amin szerelmes, vagy olyan számok vannak, ami összeköt titeket, bár egy hét az nem sok :S

esetleg valami poénos dolgot


szerintem azt nem várja el, hogy megvedd neki a kacsalábonforgó palotát, főleg ha felismeri, hogy ég és föld az anyagi helyzetetek, meg egy hét az nem egy nagy intervallum.


vagy egy könyv? :D

2011. aug. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a barátomnak legutóbb egy kispárnát adtam aminek a huzatát én varrtam.:) Szerintem ötletes és biztosan ő is örülne neki.
2011. aug. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mezsaros2008 : sztem a kommented alap egy jó kapcsolatban és mindennapos :P
2011. aug. 29. 19:43
 8/8 anonim válasza:
45%
Vegyél neki egy KUTYÁT!
2011. aug. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!